Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan lehet megtudni, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet megtudni, hogy csúnya vagyok-e?

Figyelt kérdés
Ide nem teszek föl képet mert nem akarom a napiszaron végezni.
2010. nov. 3. 18:50
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Rakj fel öt képet és akkor nem fogják tudni melyik vagy te, és mindegyikről véleményt mondanak.
2010. nov. 3. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim válasza:
TÜKÖR. :OOO
2010. nov. 3. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

írd le hogy nézel ki :)


szerintem senki se ronda, csak nem találta meg a számára előnyös kinézetet (frizura, öltözködés, stb.)

2010. nov. 3. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
de van aki bármit is csinál magával csúnya marad mert ilyen:(tényleg van
2010. nov. 5. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

van/volt már barátnőd? ha volt már pár akkor nincs gond. ha csak 1-2 pár éve akkor nem vagy Adonisz, ha még egyáltalán nem volt barátnőd akkor gondolkozz el.

Nekem régen volt barátnőm 1 és az is kb 1 napig tartott tehát én biztos nem vagyok szép. ilyen az élet, kockahas és a pénisz számít bárki akármit mond. persze ha szép arcod van az még jobb. más már csak mellékes. lehetsz odaadó, kedves, őszinte, akármilyen csúcsképességű akkor sem lesz könnyű nőt találnod ha nem úgy nézel ki mint valami hímk*rva.

2010. nov. 20. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!