Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ugye nincs velem baj amiert...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ugye nincs velem baj amiert nem szeretem hogy a parom hordozgat kocsival hanem inkabb buszozok?

Figyelt kérdés

Busszal 20 percre lakunk egymastol, kocsival 10.

De nem szeretem ha eljon ertem, inkabb elmegyek busszal es jojjon ki elem a kapuba, a buszmegallo a hazuk mellett van.

Ha megyunk valahova akkor eljon ertem es itt vesz fel, de ha csak naluk megyunk en nem akarom hogy maszkaljon ertem mintha. Szeretem megoldani a dolgaimat es nem ra utalva lenni.

De ugye latom meg tudom hogy mas lanyokert a paruk megy ide oda, es elgondolkoztam velem baj van e amiert en ezt nem akarom.

24 eves vagyok a parom 27


ma 13:04
 1/8 anonim ***** válasza:
85%
Nincs veled baj, amúgy is ha vinne akkor a benzinbe pótolni kéne.
ma 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Szeretel független lenni, ennyi. Van ilyen.
ma 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
85%
Én sem szeretem ha a hordoznak, nem csak a partnerem, de a szüleim vagy testvéreim részéről sem és korábban sem szerettem. Idegesít, hogy akkor a másikra várnom kell, hozzá kell igazodnom. Ha választhatok, akkor szívesebben tömegközlekedek egyedül és akkor olvashatok, hallgathatok zenét és relaxálhatok. Különösen, ha mondjuk már az egész napot együtt töltöttük és megbeszéltünk mindent, amit lehetett vagy ha fáradt vagyok.
ma 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
35%
De! Ha ezt a kérdés feltetted akkor van baj.
ma 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

De

Baj van veled! Nem inkább örülnel neki

ma 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Annak tényleg nincs értelme, ha elmegy érted és hazavisz hozzájuk.

Persze aki megszokta az autózást, annak ez semmi.

Egyébként igazad van.

ma 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ez lenne a normális.
ma 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Kiben merült fel, hogy baj lenne veled, amiért felülsz a buszra?

Főleg, hogy bőven nem vagy már gyerek.

ma 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!