Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy éljem túl az idei talit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy éljem túl az idei talit vele, a lehető legkevesebb szívfájdalommal?

Figyelt kérdés

Ahol laktam, mielőtt kiköltöztem a szülőktől, ott lakik egy másik házban valaki, akivel régen jártam is, meg már a járás előtt is évekig szerelmes voltam belé. A szakítás után is szerelmes voltam.

Az ő szülei elköltöztek, és ő lakik most abban a házban.

Én az elmúlt 3 évben csak évi egyszer mentem szüleimhez, karácsonykor. De korábban többször. Mindenesetre mikor mentem szülőkhöz, kötelező látogatás van, vagy mi megyünk át hozzá, vagy ő csönget át hozzánk.

Először lett barátnője. 3 évvel később eljegyezte. Esküvő utána évben. Annak 3 éve. Tavaly karácsonykor mikor mentem szüleimékhez, persze kötelező tali volt ezzel az emberrel meg az akkor már terhes feleségével. Mindenki ott magasztoskodott.

Idén is karácsonykor megyek szüleimékhez, tuti ugye most már egy baba fölött kell majd magasztoskni. A fene az egészbe, utálom az egész találkozósdit.

Az a baj, még mindig ő számomra az etalon. Az elmúlt sok évben mindig olyan szomorú voltam karácsonykor emiatt, hogy olyankor látnom kell őt valaki mással. Idén ugyanez lesz persze.

Azon a karácsonyon, már sok évvel ezelőtt, mikor jegyben jártak, egyszer éjjel az utcán sétáltam egyet, és beláttam a nappalijukba, hogy ott mutogatós activityztek a rokonjaikkal. Nekem meg kinn folytak a könnyeim. Hát igaz, ez régen volt, de a fejembe égett a kép. Pont ilyen nekem a karácsony azóta is, csak azóta nem csak eljegyzésről van szó...


ma 10:18
 1/2 anonim ***** válasza:
Te őt nem tudtam semmilyen módon elengedni és borzasztóan idealizálód. Menj el terápiára, vagy olvass ilyenekről. Sajnos neked kell őt elengedni teljesen. Ha ez megtörtént, akkor nem fog már majd érdekelni. Tudom ez nekezen hihető, de tényleg ez van. Amikor ténylegesen és véglegesen elengedtél valakit, akkor eszedbe sem jut többet, vagy ha igen, akkor sem fáj igazán.
ma 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

1. neked nem volt még senkid ezidő alatt?

2. miért kell átmennie hozzátok,ha már nem vagytok együtt. Szerintem ez nem normális dolog. Mondd meg végre a szüleidnek hogy neked ez kellemetlen és ne hívjátok át..

ma 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!