Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem értem saját magamat,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem értem saját magamat, miért ragaszkodok még hozzá?? Volt más is így vele??

Figyelt kérdés
Van egy pasi akivel ismerkedtünk. Kiderült hogy nagy hazudozó, minden csaját megcsalta, alkoholista, fizikai erőszaktól sem riad vissza, nincs önkontrollja. Engem is porig alázott. De még mindig várom hogy kerssen és irjon. Tudni akarnám hogy mit csinál stb.

ma 12:47
 1/7 anonim ***** válasza:
80%
Nulla önbecsülésed van. Szerintem keress fel egy klinikai szakpszichológust.
ma 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Merthát más meg nincs.
ma 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
50%

Kötődés mert történtek dolgok, ismered, stb.

Ha viszont ilyen barom, akkor jobb az ilyen minél előbb lezárni.

ma 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Mert abban bízol, hogy te leszel a jó tündér aki majd megváltja őt.
ma 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Nem bizok benne. 1 hónapja nem keressük egymást. Csak az érzéseimnek nem tudok parancsolni. Sok tragikus dolog történt velem, 3 év alatt. Lehet hogy ezeket nem dolgoztam fel, lehet hogy ez miatt nem tudom elengedni. Túlvállalom magam munkával, hogy ne itthon legyek a gondolataimmal.
ma 13:17
 6/7 anonim ***** válasza:
Fasz se tudja, a nők erre gerjednek.
ma 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Mert nincs önbecsülésed
ma 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!