Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lehet a baj?

Figyelt kérdés

Volt most egy fiú, akivel régóta beszélgettem már kb 2 éve. Ismeretlenül kezdtünk el beszélni de nem találkoztunk mert mindig volt valami akadálya, többször meg is szakadt a beszélgetés de mindig valahogy visszataláltunk egymáshoz.

Most is nemrég felkeresett a semmiből és újra elkezdtünk beszélni. Már most nagyon elérkezettnek tartottuk a találkozást, így meg is történt.

Nagyon jó volt minden, rajta is azt láttam hogy nagyon jól érzi magát velem. De tényleg egy apró rossz jel nem volt, úgy bánt velem mint egy hercegnővel, aranyos figyelmes rendes volt, mesébe illő volt a találkozásunk.

Még aznap ahogy hazajöttem tőle beszéltünk is, írt és hívott hogy hazaértem-e, minden rendben volt-e meg ilyenek, este is írta hogy mégegyszer köszöni nagyon jó volt.

De az utána való napokban már nem írt annyit, alig válaszolt, nagy visszaesés volt. Eddig mindig egész nap írogatott meg hívott utána meg már semmi, alig beszéltünk. Én ezért kiakadtam érthető módon, elmagyaráztam neki ezeket, ő meg azt mondta hogy beteg is volt most meg elfoglalt és tényleg nincs más oka annak hogy keveset ír és hogy ne haragudjak. Én válaszolgattam neki ugye hogy ha valakit érdekel a másik nincs olyan hogy elfoglalt meg betegen is beszél vele stb. Ő meg csak olyanokat mondott hogy fáradt most ehhez, mindjárt szülinapja és nem ilyen témákról akar beszélgetni meg nem veszekszik. Én írtam még rá és már nem válaszolt. Másnap szülinapja volt, nyilván nem köszöntöttem fel így hogy nem is beszél velem. Vártam hogy hátha reagál majd valamit azokra amiket írtam, de semmi. Másnap úgy voltam vele még annyit megteszek hogy rákérdezek mi van most akar-e valamit vagy hagyjuk, ráírtam. Megnézte de nem válaszolt semmit, ki is törölt az ismerősei közül :/ Annyira rosszul esik.

És nem értem az egészet, mert élőben tényleg minden jó volt, nem láttam semmi olyat rajta amiből azt lehetne gondolni hogy valami baja volt velem. Valami lett vele csak nem tudom mi. Olyanokra gondolok hogy lehet valahogy kibékült az exével, vagy valaki más lett a képbe vagy nem tudom fogalmam sincs mi történhetett hogy nem akar már engem. Idegesít hogy nem tudom mi van most mert el sem mondta, le se zárta normális korrekt módon. Én ha valakitől nem akartam valamit tisztán le is kommunikáltam.

Szerintetek mi lehet?



ma 12:49
 1/9 anonim ***** válasza:
14%
Ember, nem köszöntötted fel a szülinapján, mit vársz?
ma 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
74%
Megmondom, mi történt. Nem jöttél be neki, de nem volt gerince hozzá, hogy ezt az arcodba mondja. Inkább megjátszotta azt a napot amit együtt voltatok, mintha minden f@sza lenne, de ő mar az elsö pillanattól kezdve tudta, hogy le fog koptatni. Örülj hogy megszabadultál tőle!!!
ma 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Pedig itt nincs nagy rejtély. Amikor minden jó és akkor tűnik el, na azon lehet kattogni, bár manapság már azon se érdemes, annyira mindennapossá vált. Itt egyszerűen csak az történt, hogy mást várt a talitól, és passzívba ment utána, már nem érdekelted annyira. Te számonkérted, arra hazug kifogásokkal élt, de nyilván vmit mondania kellett. Aztán jött még több faggatózás és gondolom megkérdőjelező vitázás, amire inkább már nem választolt. Aztán te leszartad őt még ennek ellenére is annyira, hogy fel se köszöntötted a születésnapján. Meg még ki tudja miket és hogyan mondtál neki, általában ezt a részt el szoktál hallgatni. Főleg akikben ez a hozzáállás van jelen, hogy: "nyilván nem köszöntöttem fel így hogy nem is beszél velem". Beszélt ő, csak számodra nem olyanokat mondott, amit hallani szerettél volna. Egyébként meg a véleményem az, hogyha találkozás után sunyít és hazudozik, akkor miért vársz egy ilyen embertől korrekt és normális lezárást? Teljesen nonszensz. Sőt, véleményem szerint örülj hogy megszabadultál tőle, ezzel a gerinctelen hozzáállással amit ő képviselt, a jövőben is csak bajok lettek volna. Sőt, valószínű ő is így van veled kapcsolatban hogy örül hogy megszabadult tőled, mert ez a fajta faggatózás, erőszakos követelőzés ez szintén red flag valahol, ahogy számonkérted.
ma 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
100%

nem jöttél be neki, csak nem mondta el, nem volt gerinces, nálad pedig beindultak a pillangók, ismerős...

nálam is volt ilyen szitu sajnos, nem merte megmondani, hogy nem jövök be, és tali előtt tapadás, tali után, meg passzivitás, de gerinc nem volt, hogy nézd, ez elég halottas megjelenés volt, na mindegy...

egy a lényeg, engedd el utjára, és ez a hajó elment, akár lezárta akár nem, van egy mondás, nem futunk olyan szekér után ami nem vesz fel, akár tetszik az egodnak akár nem...hagyd menni, és engedd el a miérteket

ma 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Az a baj, hogy ő már 2 éve sem akart téged.
ma 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Nem tudjuk sajnos hogy mi lehet... de igazából mindegy is. Nem jöttél be neki élőben annyira, mint remélted...

Jobb elengedni ezt a történetet, sajnálom!

ma 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
66%
És??? Miert nem lehet elfogadni hogy hagyd békén?????????
ma 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Egyre több az érzelmi/szociális fogyatékos, nem is képesek a helyzethez megfelelő érzelmekre, nemhogy még elmagyarázzák/megértsék ők maguk, miért nem.

Nem fogja tudni elmondani neked, erre képes, amit eddig is mondott.

Azon gondolkodj, megfelelne-e neked ez a srác, ha előállna egy kevésbé irreális magyarázattal... Szerintem nem. Fájdalmas, de nem tudtok egy szinten kommunikálni és megélni dolgokat érzelmileg.

ma 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
37%
7: Mert nem egészséges a viselkedése ennek a fiúnak és az emberek szeretik megérteni a dolgokat.
ma 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!