Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mire véljem, ha látványosan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mire véljem, ha látványosan lehalkította a telefonját, hogy ne halljam?

Figyelt kérdés

Ismerkedek egy elvált, egyedülálló nővel, akinek van gyereke a volt férjétől.

A volt férjével csak a gyerek miatt tartja a kapcsolatot. Volt már olyan, hogy a gyerek a hétvégén az apjával volt, de a gyerek beteg volt, így az apja felhívta őt, hogy melyik gyógyszert mikor adja be neki, stb. Ekkor nem volt semmi, a telefonja az a tipikus, hogy annyira hangos, hogy a melletted álló simán hallja, hogy mit beszélgettek.

Ezzel nem volt semmi gondja, hallhattam a beszélgetést.


Viszont a legutóbb egy érdekes telefonhívást folytatott előttem, bár én mondtam, hogy nyugodtan vegye fel a telefont.


Munka után nem egyből hazamentem, hanem felhívtam, hogy felmehetek-e hozzá kicsit beszélgetni - hosszú nap, valakinek panaszkodni akartam.

Beszélgettünk, már lassan menni akartam, amikor elkezdett csörögni a telefonja, egy férfi nevet írt ki.

Nem nyomta ki, csak megnyomta a hangerőszabályzót, hogy csörögjön tovább is, csak hang nélkül.

Mondtam neki, hogy vegye fel nyugodtan, hátha fontos, én úgyis menni készülök, kiengedem magamat. Ne, nem kell, akkor csak megmondja neki, hogy visszahívja és még maradjak kicsit.


Felveszi a telefont, ekkor is annyira hangos volt, hogy hallottam a beszélgetést, de látványosan elkezdte lentebb venni a hangerőt, hogy a hívás ne hallatszódjon ki, mondta, hogy most nincs egyedül, majd később visszahívja.


Utána még 2-3 percet beszéltünk, mondtam, hogy én már tényeg indulok, mert még dolgom van. Majd annyit mondott, hogy a munkahelyéről "az egyik kollégája hívta, csak ő tényleg az van, hogy most sokáig beszélne, mert szoktak egymásnak panaszkodni". De mindezt úgy, hogy nem is firtattam az egészet.


Tehát röviden, a volt férjével való beszélgetésnél nem zavarta, hogy hallom, de ennél igen, látványosan lehalkította a telefont, majd úgy, hogy nem is kérdeztem rá, magától mondta, hogy ki ő.


Kicsit "gyanús" volt, a körülmény, de nem akartam rákérdezni és nem is érzem, hogy kb. 1.5 hónapos ismerettség után számon lehetne kérnem.

Te mit gondolnál ezután?


ma 11:00
 1/7 anonim ***** válasza:
21%
Elvált, gyerekes nővel ismerkedsz, tehát feltételezem minimum olyan 35 körül lehetsz. A kérdést meg mintha egy 15 éves kamasz írta volna ki. Nézd, ha egy ilyen helyzetet felnőtt emberként nem tudsz lereagálni, az elég baj. Nem akarok bunkó lenni, de nap mint nap ilyesmi kérdéseket látok. Persze, hogy nem épkézláb egyik kapcsolat sem ezek közül. De válaszolok is, ne lehessen azt mondani, hogy nem tettem. Ha zavar, akkor kérdezz rá, beszéljétek meg. Ne idegen gyakorisok jóslatára támaszkodj. Legyél felnőtt, és kommunikáld le a problémád. A válasza alapján pedig tudod mérlegelni, hogy hogyan tovább.
ma 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
63%
Én kerek perec rákérdeznék, hogy van-e másik férfi is rajtad kívül, akivel ismerkedik. Mondd el neki hogy komolyak a szándékaid és ha ő még mindig válogat a jelentkezők közül, akkor nem egymást keresitek. Kommunikáció, őszinteség! Jobb ezt az elején tisztázni vele.
ma 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
76%

En is le szoktam halkitani, meg akkor is, ha Anyukam hiv. Miert? Mert engem hivott, es nincs jogomban az o tudta es beleegyezese nelkul massal is megosztani a beszelgetesunket.

Mi van akkor, ha valami intimebb vagy erzekenyebb dolgot akar elmeselni CSAK NEKEM?!

En falramaszok az ilyenektol, akik kepesek ott ulni es fulelni, hogy ketten mirol beszelgetnek.

Nyilvan azert mondtad neki, hogy nyugodtan vegye fel, mert biztal benne, hogy ezt a beszelgetest is sikerul lefulelned. Gaz vagy.

ma 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
63%

"az egyik kollégája hívta, csak ő tényleg az van, hogy most sokáig beszélne, mert szoktak egymásnak panaszkodni"


Nőként írom, hogy szerintem ez nem csak panaszkodás lehet... Főleg hogy ilyen látványosan furán viselkedett. :(

ma 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat.


#1 és #3 válaszolóknak:

Nem azzal van a gondom,hogy lentebb vette a hangerőt vagy én annyira szeretném hallani, hogy kivel mit beszél.


Az anyjával, az egyik barátnőjével, a gyereke osztályfőnökével és a volt férjével is beszélt már úgy, hogy ott ültünk a kanapén és lehetett hallani, hogy mit beszélnek.

Nem voltam kíváncsi rá, de őt sem zavarta, hogy hallani lehet.


Ennél a hívásnál is lehetett hallani, utána látványosan lentebb vette a hangerőt, még a hangerőszabályzó gombok kattanását is lehetett hallani.


Tehát azt furcsálom, hogy még a volt férjével való beszélgetésnél sem zavarta ez, de ennél lehalkította, hogy ne halljam.

ma 12:26
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Akkor lehet, hogy egyszerre tobb vasat tart a tuzben. Majd kiderul.
ma 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Szerintem nincs okunk megkövezni téged, jogosan bànt és zavar a dolog,amit tisztàznod kéne ezzel a hölggyel.

Szàmomra is furcsa lenne, ugyanakkor felvetődik az a lehetőség, hogy nem szerette volna kiadni màsik félnek egy bizalmasa intimebb titkait, próbálta tiszteletben tartani a kolléga magànügyeit, amiket megoszt vele.Persze ettől még érdekes a köztük fennàlló bizalmaskodàs.

ma 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!