Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A nők joggal várják el tőlem,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők joggal várják el tőlem, hogy 29 évesen gyereket akarjak, illetve felelősségteljes legyek?

Figyelt kérdés

ma 16:36
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Én nem várom el tőled, így máris nem lesz igaz a “nők”😄
ma 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
53%

Azt várnak el, amit akarnak.

Amugy meg maholnap 30 vagy, rég kinőttél a tini korból.

Másoknak ilyenkor már családjuk van

ma 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
88%
Hát ha nem vagy felelősségteljes neked nem való kisbaba, de elvárni nem kéne tőled, hogy felelősségteljes légy.
ma 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
18-nál nem érzem magam többnek
ma 16:56
 5/14 anonim ***** válasza:
72%

Nem a kor számít.Szerintem buta az a nő, aki egy semmirekellő, felelőtlen embertől gyereket akar.

Simán ott kéne hagyniuk téged vita nélkül, mert ilyesmire te nem vagy alkalmas.

ma 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Igazság szerint sosem éltem párkapcsolatban, csak 40-50 éves nőkkel voltam szexuálisan
ma 17:10
 7/14 anonim ***** válasza:

29 évesen elvárható, hogy az ember legyen felelősségteljes.

Ilyenkor azért már elvárható, hogy az ember tudjon magának megélhetést biztosítani, önálló legyen, és legyen elképzelése, hogy mi a terve a következő 5-10 évre. Nyilván nem kell tételesen, de úgy nagyjából mit szeretne kezdeni magával.


Aaaaamúúúúgy nem épp gyakori, de egyébként ez az a kor amikor ha eddig még nem történt meg, elkezdesz nyugdíjjal is számolni. Ha 40 éves kor fölött kezded el, már beértél abba a korba, ahol kb annyit kell havonta félretenni amennyit később havonta felélnél, az meg ingencsak nehéz. De ilyenkor még van 30 éved, ott a kamatos kamat még eléggé sokat segít.


Hogy gyereket akarj? Az nem feltétlen elvárás, ez nem csak a kortól, de az élethelyzettől, a párkapcsolat korától és stabilitásától, jövőbeli tervektől, mindenfélétől függ.


De az, hgoy 18nak érzed magad, az igencska probléma. Úgy sejtem ez annyit tesz, hogy ide-oda fúj a szél, neked igazából mindegy. Mindezt szinte az életed csúcsán. Az kínos.

ma 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Akkor ki várja el ezt tőled?
ma 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Fenn tartom magam, és kint élek külföldön teljesen egyedül, de nem akarok semmi felelősséget... És miért is vagyok az életem csúcsán?
ma 17:16
 10/14 anonim ***** válasza:
Nem. Ha nem akarsz gyereket, akkor nem akarsz, akinek nem tetszik, el lehet menni. De ezt a felelősségteljest nem értem. Egyedül élsz, eltartod magad, ez nem felelősség? Másokért meg miért kellene felelősséget vállalni?
ma 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!