Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Parom mindig eltunik e reakcio...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Parom mindig eltunik e reakciombol akarja megtudni hogy szeretem e. Hogyan szoktassam le errol?

Figyelt kérdés

Eltunik es varja a reakciom aztan 1-2 nap utan visszater es mondja nekem hogy direkt csinalta.

Most is ezt csinalja, tegnap este ota nem ir, barmit irok neki. Nagyon faj hogy ezt csinalja nem tudom hogyan szoktassam le errol.

Elhagyni nem fogom.


tegnap 22:17
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Aki szeret az nem tűnik el..
tegnap 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Ha elhagyni nem akarod, akkor játszd az ő játékát.

Egyszerűen ne irogass neki, és ennyi. Amíg látja, hogy tepersz nála, addig eléri a célját.

Tudja meg milyen, ha visszanyal a fagyi.

tegnap 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
És keress közben mást is inkább.
tegnap 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Hát ha hagyod neki és mellette maradsz, akkor lehet örökké ezt fogja csinálni. Kell ez neked?
tegnap 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Elmebeteg. Én lelépnék.
tegnap 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Hát, ha elhagyni nem fogod, akkor jó játszmázást! Megérdemled a sorsod.
ma 02:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Olvastam egy hasonlót, hogy az elkerülő kötődésű emberek sajátja az a fajta viselkedés, hogy folyton tesztel akarod-e őt. És végül ezzel önigazol a végén hogy nem is szeretted őt igazán, hiszen hagytad elmenni. Nekem is volt dolgom ilyen emberrel, szerintem meg rohadjanak meg! Ez az ő hiányosságuk amit kezelni kellene, nem pedig másokkal játszmázni időről időre a saját bajaik miatt. Érzelmileg baromi megterhelő. Ja és ha nem jelentkeznél napokig, akkor valószínű ő se csak napokra tünne már el, hanem egyre hosszabb időre.
ma 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Jó teszt, vicces. De hogy ő nem szeret téged, azt biztosra veheted.
ma 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Hát ha nem fogod elhagyni, akkor miért is változna meg?

Te se vagy a legélesebb kés a fiókban....

Ha nem hagyod el, akkor neked ez pont megfelel, de akkor még miért írtál ki kérdést?

Az emberek nem változnak. Apró dolgokban igen, de te pont hogy nem állítasz fel neki határokat, hiszen hagyod, hogy ezt csinálja veled. Attól, hogy mondod neki, semmi sem fog változni.

ma 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
A saját életedet úgy szúrod el, ahogy akarod. Csak légyszi ne szaporodjatok. Így is épp elég elcseszett gyerekkor van már, ne csináljatok még egyet.
ma 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!