Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiakat kérdezem elsősorban ...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiakat kérdezem elsősorban volt olyan tapasztalatotok nőkkel, hogy milyen az a nő akivel a csak úgy jó mellette lenni érzés megvan?

Figyelt kérdés
Milyen ez a nő, és miért vonz téged, hogy a közelében legyél? Milyen érzések jönnek ha a közelében vagy stb…
szept. 17. 19:36
 1/3 anonim ***** válasza:
78%

Ez kicsit nehéz kérdés részemről, mert full introvertált vagyok. Nálam 2 típus ilyen:

A, Ha a nő domináns stílusú;

B, Ha hasonló gondolkodású, de mégis van olyan tulajdonsága, amiben ő jobb, mint én. Így kiegészítjük egymást. Plusz, hogyha mindkét típus azért néz is ki valahogy:).

Ezek munkahelyi körülményeken tapasztalt részemről, de párkapcsolatban is így lenne.

szept. 17. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
82%
Az osszesben csalodtam es ra jottem jobb egymagamban lenni .
szept. 17. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Olyannal, aki vonzó külsőre, tisztelettel bánik velem, odafigyel rám, tudunk együtt nevetni, hasonló érdeklődési köreink vannak, hasonló értékrendünk van és hasonló élet tapasztalatunk van.


Nyugodtnak érzem magam, örülök ha találkozunk. Nem keresi, nem generálja a konfliktusokat, ha nem jó valami megbeszéljük. Képes önreflexióra, nem hibáztat engem indokulatlanul. Képes meghallgatni engem, próbál együtt érezni velem, ha nem tud, akkor sem feltételezget semmit sem, inkább figyel és kommunikál. Érdekel, hogy mi van vele, hogy minden rendben van-e. Ha tehetnénk naponta lenne szex, fontos hogy neki is jó legyen, kielégüljön szex közben.


Számomra ilyen, ha jó egy nő mellett lenni.

szept. 18. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!