Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Sokan élhetnek kettős életet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sokan élhetnek kettős életet és nem vállalják fel a valós szexuális orientációjukat?

Figyelt kérdés

Ez állandóan visszatérő téma, hogy társadalmilag van egy elvárt norma, hogy házasságban, családban kell élni, ezért próbálnak sokan így élni azok közül is, akik esetleg melegek vagy biszexuálisak, nehogy hátrányos megkülönböztetés érje. Főleg ismert embereknél nagyon ciki, ha kiderül, hogy egyrészt van egy hivatalos része az életének, amikor a családjukkal közös mosolygós képet tesznek, amire persze ezernyi lájk és támogató komment jön, másrészt meg lehet, hogy meleg partikra járnak vagy orgiákra, ami persze a nem publikus rész. Ez ugyanúgy igaz akkor is, ha szeretőjük van és igazából vele érzik jól magukat, de a társadalmi eseményeken a házastársukkal jelennek meg és úgy viselkednek, mintha minden a legnagyobb rendben volna.

Én amúgy úgy érzem, hogy valamilyen szinten engem is érint a dolog, nem azért, mert meleg hajlamaim lennének, de bevallom őszintén, hogy szexuálisan a duci nők tetszenek és olyan képeket is szoktam nézegetni. Viszont társadalmilag meg az az elfogadott, hogy vékony barátnője legyen az embernek, mindenki arra gyúr és én magam is vékonyabb, szálkás testalkatú vagyok. Szóval tudom, hogy ez is ciki, de én is telt nővel szexelnék szívesen, megjelenni viszont egy csinossal tenném. Van egy kis ellentmondás tudom, de egy anonim fórumon le merem írni.



szept. 8. 09:51
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
81%
És akkor legyen önbizalma a telt nőknek, hogy őket nem lehet felvállalni, csak dugni........
szept. 8. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
83%

Rengetegen.

Duci voltam világ életemben. Nem egyszer futottam bele abba, hogy a pasi csak dugni tartana, de publikusan felvállható, vékony barátnője/felesége van. Aztán persze az én K.urvaanyámat, hogy nem megyek ebbe bele, és mikor összejöttem valakivel, akkor szívből kívanta, hogy csaljon szét meg verjen össze.

Idősebb kolléganőm mesélte, hogy kétszer ment majdnem férjhez, az első vőlegénye az esküvő előtti napon halt meg autóbalesetben. A másodikat meg akarta lepni, este odaállított egy üveg borral, szexi ruhában. Meglepődtek mindketten, mikor rányitott és másik férfival volt...

Tiniként a legjobb barátnőm mostohaapja beszorított a konyhába, elkezdett simogatni meg puszit akart, stb. Akkor voltam 14. Teljesen lesokkolt, bemenekültem a barátnőm szobájába. Mondtam, hogy mi történt. Ő meg sírva elmesélte, hogy vele is így kezdte, évekkel azelőtt. (!) Elmondtam anyámnak, kiderült minden, a pasit lecsukták. A felesége, a családja, a barátai se tudták, hogy pedofil. Volt már több kapcsolata olyan nővel, akinek kislánya volt. (Más téma, hogy a lány és az anyja rám haragudott és megszakadt a barátság.)


Életek mennek ebben tönkre, hogy valaki kettős életet él.

Azért hazudozni és két nőt átverni, hogy te megkapd a "társadalmi elismerést", hogy szép vékony nőd van, meg dughasd azt, akire gerjedsz, nem sokkal kisebb vétek, mint a pedofília. Csupán legális.

Főleg úgy, hogy senkit sem érdekel, hogy hány kilós a csajod. Csak te hiszed magadról, hogy ennyire téged figyel mindenki. Pedig nem. Lexarnak.

szept. 8. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Én utálok a "társadalmi elvárásoknak" megfelelni!

Nincs megfelelési kényszerem, és az életemet úgy élem, ahogy nekem a legjobb!

Imádom a gömbölyű nőket, és bárhova elviszem őket szex után is - akár nudista strandra (is)!

szept. 8. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Igen, rengetegen élnek mindenfajta hazugságban. Jó vége sosincs, felemészti a hazugot, felemészti azt akinek hazudik, tönkrevágja a hazugságban alapított teljes családot. Amúgy ez a társadalmi norma mögé bújás is csak egy hazugság. Elveszel egy vékony lányt, meghízik, akkor mi a társadalmi norma, hagyd el? Dehogy. A társadalom is csak emberekből áll, egyiknek ez a véleménye, másiknak az. De saját szempontodból az éri meg ha az vagy aki vagy. Mutass nekem egy embert akit az egész világ szeret, elfogad, nincs egy sem. Legfeljebb nem a párja miatt kezdik ki. Amúgy a nagy titkoknak ott van még az a része, hogy zsarolhatóvá tesznek.

Most Pierce Brosnan jutott eszembe, a nagy többség dicséri, hogy a kicsit sem vékony feleségével van mai napig. (Bár azt hiszem, most huszonév után pont lefogyott). De mindig kiállt mellette, büszkén vállalta őt.

szept. 8. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
93%

Szerencsére, én sz*rtam az ilyen társadalmi elvárásokra. Mondjuk nem is csináltam karriert, de nem is volt célom.

Inkább motorozom, biker életmódot élek.

Ezért én soha nem éreztem azt a nyomást, hogy meg kellene nősülni. 52 évesen vettem feleségül egy duci nőt. Nem érdekelt, hogy kinek, mi a véleménye. Ezt tanácsolom neked is, egy életed van, ne nehezítsd meg magadnak.

szept. 8. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

5. Helyes, szuper! Végre egy őszinte ember, szerintem így kellene élnie mindenkinek.


2. Nagyon sajnálom, kitartást. Én is husis nő vagyok (voltam) de már sokat fejlődtek magamhoz képest. Ha szeretnél esetleg edzeni vagy érdekel étrend, írj nyugodtan. 💕

Nekem a hormonális dolgok miatt kellett valtoztatnom, hogy ne essék ki a munkából.

szept. 8. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Egyre jobban az látszódik, hogy igen.
szept. 8. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

"Viszont társadalmilag meg az az elfogadott, hogy vékony barátnője legyen az embernek, mindenki arra gyúr és én magam is vékonyabb, szálkás testalkatú vagyok. Szóval tudom, hogy ez is ciki, de én is telt nővel szexelnék szívesen, megjelenni viszont egy csinossal tenném."

Baromság! Saját magaddal cseszel ki! Ki nem sz..ja el a társadalmi elvárásokat! Egy életem van, basszus! Szerintem változtass és vállald fel magad és az érzéseidet!

N

szept. 11. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
85%

8. De hát látod, sokan nem teszik. Őszintén, mi értelme?


Én úgy érzem hogy plusz előny hogy én még szűk is vagyok. Persze sokat kell vele szenvedni, de szerintem jó érzés a páromnak. :)


Én is husis nő vagyok.


6os voltam

szept. 11. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
88%

#9

Én is, eddig összesen 2 kapcsolatom volt csak, úgyhogy...

imádta az ex is és a jelenlegi is :-)


Amúgy én még a tetkóval vagyok így. Ki nem fossa le, ki mit gondol róla. Én imádom! És a párom is.


#8 vagyok

szept. 11. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!