Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi számít flörtnek a férfi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi számít flörtnek a férfi részéről, ha fizikálisan nem közeledik?

Figyelt kérdés

szept. 1. 16:37
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Igen, így nem egyszerű. Lehet, hogy csak meg akar fektetni, de ha komolyak és tisztességesek is a szándékai, akkor is sokak szemében lehetnek etikátlan egy ilyen munkahelyi kapcsolat (más kérdés, hogy esetleg a házirend tilt-e bármi ilyesmit). Ebben a helyzetben neked kell észnél lenned, és ha úgy érzed, hogy ez nem jó így, akkor éreztesd vele, legyél kicsit ridegebb, esetleg meg is mondhatod neki finoman, hogy köszönöd szépen a figyelmességét, de úgy érzed, hogy nem jó átlépnetek egy határt. Ha nem szólsz neki, nem mutatod ki az ellenérzésedet, akkor felbátorítva érezheti magát, és később teljes joggal mondhatja majd, hogy miért nem szóltál, hogy ne közeledjen hozzád.
szept. 2. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:

Nem hiszem, hogy csak meg akarna fektetni, mert sok lehetősége lett volna kikezdeni velem mikor kettesben voltunk a munkahelyen, mert olyan a beosztás hogy valamikor csak ketten vagyunk, de nem nyomul, nem próbál hozzám érni. Persze lehet ez változni fog, nem tudhatom, de nincsenek "pikáns" poénjai, célozgatásai, külsőmre sem tesz megjegyzéseket.


Van köztünk egy nagyobb korkülönbség az ő javára, ha ez számít.

szept. 2. 16:00
 13/18 anonim ***** válasza:
100%
Az is lehet, hogy tart attól, hogy felnyomod szexuális zaklatásért. Vagy egyszerűen csak izgatja, hogy egy nála fiatalabb nő értékeli a közeledését. Esetleg unja az asszonyt, és ilyen flörtölésekben éli ki magát. De az is lehet, hogy komolyak a szándékai. Mindenesetre ezt mielőbb tisztáznotok kellene, mert ha neked ez ellenedre van, akkor szólnod kell, máskülönben feljogosítva érezheti magát arra, hogy tovább folytassa a dolgot. De ha azt akarod, hogy tovább udvaroljon neked, azt is valamilyen formában meg kellene beszélned vele.
szept. 2. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

Hello!


Nyolcas vàlaszoló vagyok és tök ugyanez a szitu...

Én azt csinálom, hogy totàlisan visszafogom magam, tényleg csak finom, apró jelzésekkel tudhatom vele, mennyire tetszik.Ő is màr tudtomra adta ezt burkoltan.Viszont nem tett komolyabb lépést, elég megfontolt, próbálok az lenni én is.Bennem ugyanis az van, hogy ha kiterítem a lapjaimat, kiszolgáltatott helyzetben talàlhatom magam igen könnyen.Plàne égő,ha ő esetleg kedvességnek és flörtnek szànja ezeket,de nem többnek.

Szóval szerintem ezek fényében gondold àt te is azt a bizonyos beszélgetést.Én egyelőre ezt nem merném meglépni, saját önös érdekemben.Hiszen ha esetleg nem jól sülnek el a dolgok, továbbra is együtt kell dolgozni, hierarchiában.

szept. 2. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
33%
14. Munkan kivul is van elet , jo reggelt!
szept. 2. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

Igen, van,de addig egy levegőt kell szívni.

Màsfelől nyilván nem csak ott lehetne elvileg talàlni valakit,de most őszintén,ha életed mintegy hetven szàzalékàt kb.ott éled, akkor ez az a terep,ami adott,màs nem nagyon.Kicsi az esélye, hogy a boltban Brad Pitt neked tolja a bevàsárlókocsit vagy a konditerem legnormàlisabb facér pasijàba botlasz...😃Itt a hangsúly azon van, hogy senkije nincs, ugyanis abból van a legkevesebb,ha épkézlàb személyről beszélünk.

szept. 3. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
#16: Szóval akkor aki egyedül van, az jó eséllyel "nem normális"? :D Egyébként szerintem sok férfi ismerkedne akár boltban is vagy bárhol máshol, csak ha ezt felvetjük, akkor meg azért ajvékolnak a nők, hogy ők nem ismerkedni vannak ott, őket ne zaklassa senki ismeretlen stb. Itt is olvashatunk hasonló gyöngyszemeket sok kérdés alatt.
szept. 3. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

Értem,amit írsz, tizenhetes, ezt arra értettem, hogy aki neked tetszene plusz érdekelne is,az àltalàban foglalt, kevés az egyedülálló, független ember.Nyilvàn ha bejön az illető,de felesége van meg gyerekei, kétszer meggondolom a randit...😃

A többit pedig úgy értettem, hogy kevés az esély a megszólítàsra.Én például nem ellenezném, csak ritkán történt meg velem, akkor is szemmel láthatóan furcsa alakok kezdeményezték.Ezt értsd szó szerint.Szóval, nem írok le senkit, nincs bajom a szinglikkel, magam is az vagyok.Mindössze annyit írtam, hogy nehéz összehozni a dolgokat, független is legyen plusz tetsszen is a figura.

szept. 3. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!