Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Honnan tudhatom, hogy a férfi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan tudhatom, hogy a férfi akar e valamit tőlem, ha a munkája során találkozom vele?

Figyelt kérdés

Mivel ugye dolgozik, a munkáját végzi, ezért kedvesen beszél velem. De nyilván másokkal is.

Honnan tudhatom ebben a helyzetben, hogy jobban is érdeklődik e irántam?


szept. 1. 16:34
 1/10 anonim ***** válasza:
51%
Agyad van-e?
szept. 1. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Sok oka lehet, ha nem kezdeményez. Hosszú lenne itt felsorolni. Voltam ilyen helyzetben, tudom.
szept. 1. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
88%
A férfiak nagyon egyértelmű lények. Ha tetszel valamelyiknek és akar is valamit akkor azt tudni fogod hidd el. Ha filóznod kell rajta akkor nem tetszel sajnos vagy legalábbis nem akar semmit tőled attól függetlenül, hogy esetleg bejössz neki.
szept. 1. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Onnan, hogy mondja, randira hív. Ha nem teszi meg párja van, csak szexre lennél jó olyan esetben, hogy nincs partnere, vagy nem jössz be neki. Utolsó esetben mulya. Tényleg tehetetlen, töketlen kell akinek az anyja lennél társ helyett?
szept. 1. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Milyen munka?
szept. 1. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
68%

Keresd a társaságát, amikor csak tudod, próbálj beszélni vele. A tekintete is sokat elárulhat. Ha külön veled nem kezdeményez, akkor vagy van valakije, vagy van olyan korkülönbség köztetek, ami miatt lehet, hogy gondolkodóban van veled kapcsolatban, csak nem tudja meg merje e lépni, hogy komolyabb kapcsolat legyen köztetek.

Sok minden lehet.

szept. 1. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Ha munkája miatt mindenkivel kedvesen beszél,veled meg majd másképp tesz,akkor abból pl. :D mármint nem bunkón,de észre lehet venni szerintem,ha másképp bánik veled,mint a többivel.
szept. 1. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Így van, lehet, hogy olyan a munkája, hogy ez alap , hogy kedves és figyelmes legyen.


Szóval elsősorban mi a munkája?

szept. 1. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Fogadjunk,hogy forgalmi oktató
szept. 1. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Az van, hogy azt nem szoktam látni, hogy másokkal hogy beszél, mert nem akkora a forgalom.

Most a konkrét foglalkozást nem fogom leírni, bocs.

De kedvesnek kell lenni, váltani pár szót az érkezőkkel, segíteni nekik ha kérdésük van és invitálni őket egy eseményre, ami opcionális.

Én úgy éreztem mintha kicsit túltolta volna ezt, de lehet amúgy mindenkivel ilyen. Mindegy, csak meglepődtem ezen.

szept. 1. 22:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!