Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyire tartod fontosnak egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire tartod fontosnak egy párkapcsolatban, hogy külsőleg "egy szinten" legyetek?

Figyelt kérdés
Csak mert sok embernél látni, hogy az idő előrehaladtával ez is nagy mértékben változik.

aug. 28. 13:33
 1/8 anonim ***** válasza:
68%
Semennyire. Nem külső alapján választok párt, legalábbis nem ilyen mértékben. Ne legyen taszító vagy igénytelen a külseje, a többi a személyiségén múlik.
aug. 28. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
79%

Én fontosnak tartom. (Azt a részét amiről tehet pl túlsúly. Az, hogy ráncosabb lesz 40 évesen mint én az nem érdekel)


Nem a legfontosabb és önmagában nem szakító ok de egy olyan dolog amiről beszélnék a párommal.

aug. 28. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
75%
Most azt egymáshoz képest hogy nézünk ki, hogy ideálisan vagy sem, a lőtéri kutyát nem érdekli. Aki ezen rugózik, az nem normális. Az a fontos, hogy ti egymásnak tetszetek és boldogok legyetek. Aki meg kritizál kívülről? Tegye csak! Ha mindig azzal foglalkozunk, hogy mit gondolnak rólunk mások, sosem leszünk boldogok!
aug. 28. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
65%
Semennyire, én azt néztem, hogy tetsszen, legyen kedves a szememnek. Kevésnek pedig egyetlen férfihoz sem érzem magam ilyen téren úgysem.
aug. 28. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
35%
Inkább azt hogy valamennyire hasonlók egymáshoz pl stílusban alkatban ne legyunk ég és föld ami messzirol virít hogy mégcsak nem is passzolunk de erőltetjük.
aug. 28. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
10%
Semennyire, a lényeg, hogy vonzónak tartsam, hogy mások szerint rosszabbul vagy jobban néz ki nálam az illető, az hidegen hagy.
aug. 28. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
0%
Nekem az a fontos hogy számomra szép, bájos, izgató legyen 30 felett is, ne pedig egy lelakott ramagy külsejű és/vagy romlott krv belsejű mint a nők 95+%-a!
aug. 29. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Teljesen más stílusúak vagyunk és én 10 évet letagadhatok, fotókon mégis jól nézünk ki.
aug. 29. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!