Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 50 éves vagyok és egymásba...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

50 éves vagyok és egymásba szerettünk a 36 éves kollégámmal.Persze titkoljuk,miattam..bár mindketten szinglik vagyunk. Nagyon szégyenlem magam,de az érzés erősebb..vélemény?

Figyelt kérdés

#Nagy korkulönbség
aug. 27. 17:45
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Mégis mit szégyellsz? Mindketten szinglik vagytok, felnőttek, és az első csodálkozás után a kutyát nem fogja érdekelni, hogy ti együtt vagytok.

Sok boldogságot!

aug. 27. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

A korkülönbséghez nem tudok mit hozzáfűzni, nem kevés, nem sok. Nyilván az szokatlan, ha te vagy a nő, és a faszi 36 éves, de fordított felállásban nem sok kivetnivalót látok benne.

Az, hogy kolléga, nálam necces, bár nyilván nem mindegy, hogy egy 5 fős cégnél az egymás melletti asztalnál vagytok, vagy egy 600 fős gyár két ellentétes végében.

aug. 27. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom a pasi a 36 éves és te nő vagy, így az aggályaid érthetőek. Nincs mit szégyellni.
aug. 27. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Miért érdekel tök idegen emberek véleménye? Ő érdekeljen és senki más.
aug. 27. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Fiatalabb fél is 36, már abban a korban sem kéne foglalkozni mások véleményével ilyen esetben, de 50 évesen pláne nem. Örüljetek, hogy egymásra találtatok, legyetek nagyon boldogok együtt, élvezzétek ki, hogy vagytok egymásnak és tegyetek nagy ívben arra, hogy mit gondol erről bárki más! Élvezzétek amíg tart, mert sose lehet tudni meddig tart!
aug. 27. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Felnőttek vagytok mindketten, felesleges titkolózni.
aug. 27. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Hát nem ilyen kommentekre számítottam,de nagyon hálás vagyok! Az,hogy kolléga annyit jelent,hogy mindketten az AKH-n dolgozunk Bécs legnagyobb kórházában..szóval ez nem gond.😊Köszi mindenkinek a kedves szavakat!
aug. 27. 21:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!