Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért utálják ilyen sokan a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért utálják ilyen sokan a barna haj, barna szem kombót?

Figyelt kérdés

Sok régebbi kérdést olvastam itt a gyk-n és nekem valamiért a válaszokból az jön le, hogy sokan utálják az ilyen külsejű nőket.


Meg aztán ilyesmi kérdést is láttam ezen az oldalon:

https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__egyeb..


Tényleg a barna-barna a legunalmasabb párosítás?



aug. 17. 15:14
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
Van egy nőci itt, szőke, és a pasijának az exe volt barna-barna szemű. No már most nénike egy kanál vizbe is simán.. a másik nőt. Aztán vannak időszakok mikor már nem tudja moderálni a benne lezajló gyűlölet hullámot, és akkor ilyen kérdéskéket tol ki.
aug. 17. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%

Már akinek.

Szerencsére

1. a férfiak ízlése is ezerféle;

2. a legtöbb férfinak adott esetben tetszene barna hajú és szemű nő éppúgy, mint szőke hajú, kék szemű.

Egyszerűen nincs ennek akkora jelentősége.

aug. 17. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%
Baromság
aug. 17. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
94%

Ez marhaság. A férjem exe barna-barna, 10 évig voltak együtt, közben a csajnak állandóan szeretői voltak és folyamatosan félrement. Tehát nem egy palinak tetszett.


Nekem sötét szőke - barnás zöldes szemem van. Nem tudom, hogy ez bárkinek jelenthet e valamit...

aug. 17. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
21%

4 "közben a csajnak állandóan szeretői voltak és folyamatosan félrement."


Szerintem pontosítsd az információidat, meg a forrásaidat, mert mennél jobban hangoztatom annál jobban látszik a rágalmad.Lejárt már az az idő amikor ezt neked benyelték-ezt a szöveget. Gondoltam szólók, mert ma olyan igazság osztó nap van, és ideje felébredned:DD

aug. 17. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
29%
*mert mennél jobban hangoztatod
aug. 17. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
25%
*és ideje felébredned, hogy abba a gödörbe amit másnak szántál magad ücsörögsz. Mert az igazság fénylik már mint a nap, és a sötétség és homály és hazugság és rágalmazás ideje-lejárt:)
aug. 17. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
88%
5-ös. Mit pontosítsak?😆 Én nem az a kérdező vagyok. Anno a férjem mesélte nekem, hogy az exbarátnőjével azért romlott meg a kapcsolatuk, mert a csaj 2-3 évente rendszeresen fékrelépett. Nem tudom, hogy ezen mit kellene még pontosítanom és rágalomnak sem mondanám. Pusztán alátámasztottam azt, hogy a barna haj - barna szem kombinációja is pontosan ugyanolyan vonzó a férfiaknak, különben a nő nem lettek volna a párja mellett udvarlói.
aug. 17. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
33%
8 Magdika, az urad már tudja a valóságot, és nem mostanság derült ki. Sőt a szarkavaró pontos kilétét is ismeri, és az összes csatlósát is a szarkavarónak-a valósággal együtt:D Jóóóóóóóóóóó reggelt:DD
aug. 17. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%
Nem a barna haj + szem kombinációt utálják, hanem max azt, akihez tartozik. 😅
aug. 17. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!