Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ki volt már hasonló helyzetben?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki volt már hasonló helyzetben?

Figyelt kérdés

Beszélgettem egy fiúval fél évig, mindig csak tervezgettük de sosem találkoztunk, nagy volt a távolság ő meg nem volt hajlandó eljönni hozzám mert tőlem várta el. Végül lezárt velem mindent.

Nagyon rossz volt nekem ez, mert én tényleg akartam őt. Nagyon megfogott. Ritka ha valaki megfog de az akkor nagyon. Millióból egy, ő pont az volt és nem jött össze vele a dolog :/

Próbálok más felé nyitni és nem magamba fordulni, elkezdtem ismerkedni egy másik fiúval, többször voltunk már egymással személyesen és holnap találkozunk rendesen kettesben.

De nagyon vegyes érzéseim vannak, bizonytalan vagyok. Még mindig gondolok arra a srácra akivel annyit beszéltem, nem tudom őt kitörölni a lelkemből és a gondolataimból. Jó lenne ezzel a fiúval, hátha kialakul majd és megkedvelem de fogalmam sincs mi lesz. A srác akivel beszélgettem fél évig, jobban megfogott akárkinél, az összes eddigi fiú az életemben nem volt rám ilyen hatással mint ő, úgy hogy vele nem is találkoztam. Egyszerűen mindene megmaradt bennem, a hangja a kinézete a stílusa a személyisége, a beszéde ahogy és amiket mondott minden. Valahogy ezzel a mostani fiúval nincs meg az hogy én 100%-ban akarom őt és biztos vagyok benne. Nem akarom annyira mint ahogy kéne.

Nem ő tehet róla és nem akarnám megbántani semmivel. Nem tudom mit csináljak. Ti voltatok már ilyen helyzetben, hogy úgy vágtatok bele egy alakuló kapcsolatba hogy eleinte nem akartátok annyira mert valaki másra vágytatok?



aug. 17. 02:58
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

A másikról nem tudsz semmit, csak egy idealizált kép él benned.

Többet elmond róla, hogy mindent lezárt, mert nem utaztál oda.

Ez a fiú legalább nem egy ábrándkép. Adj neki esélyt, a másikat meg felejtsd el, hiszen ezek szerint ő nem akart téged.

aug. 17. 03:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Tipikus esete annak, hogy hogyan maradj szerelmes éveken keresztül valakibe, aki igazából nem létezik, csak elképzeled.


Azt mondják lakva ismerszik meg az ember (és akkor lehet igazán megutálni a másikat)... van ennek az ellentéte, hogy ha nem is találkoztok, csak elképzeled, hogy ő biztos ezt meg ezt mondaná, csinálná stb (és ekkor az idealizált képbe lehet nagyon beleszeretni)



Igyekezz arra koncentrálni, hogy ez a fickó 6 hónapon keresztül nem volt képes venni egy jegyet kb 50k (nem tudom mekkora volt a távolság) forintért és odautazni hozzád. Ennyit se akart rád áldozni. De talán ha még akarta volna, akkor tudtad volna, hogy tervezgeti, megnézte mennyibe kerül, mikor megy a vonat/busz/repülő. De nem, még csak nem is akarta!


Tőled várta el, de sajátmagától nem.


Azért írom ezeket, hogy dühös legyél rá, mert a kiszeretés első lépése az, hogy meglásd a hibáit és dühös legyél. Minél előbb belépsz az első szakaszba, annál előbb ismerkedhetsz majd a körülötted levő emberekkel, anélkül, hogy lánc lenne a lelkeden.


Ha viszont nem kezdesz el kiszeretni belőle, akkor ez évekig is eltarthat. Nekem kétszer 4 évembe telt (15-19 és 20-24 éves korom között), amikor két ilyen ábrándba voltam szerelmes. Szerencsére közben azért csajoztam, de sajnos igazából nem voltam alkalmas kapcsolatra akkor.

aug. 17. 03:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 kutyuskaanyad69XD válasza:
igen, voltam ilyen helyzetben.
aug. 30. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!