Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Erről vélemény? Most nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Erről vélemény? Most nem járunk, de majd összeházasodunk!

Figyelt kérdés

Szóval 2éve ismerem,ezt a srácot.

Én 17vagyok,Ő 18.

Nagyon jól kijövünk,már egyszer jártunk is 6hónapot,de szakítottunk,és most nemrég megbeszéltünk,hogy én pasizok,és ő csajozik,és majd olyan 23-24éves korunkba összejövünk és ha minden jól megy összeházasodunk.


vélemény? :)


2010. nov. 2. 12:12
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
amugy amikor épp neki sincs senkije,és nekem sincs senkim,akkor szoktunk együtt lenni(úgy..)
2010. nov. 2. 12:16
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem fordulj orvoshoz.
2010. nov. 2. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Ez olyan mint az Így jártam anyátokkalban amikor Ted és Robin megbeszélte, hogyha 40 éves korukra sem találkoznak az igazival, akkor egymással házasodnak majd össze.
2010. nov. 2. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Sok víz lefolyik még addig a Dunán, majd rájöttök közben, hogy a 17/18 évesen örök szerelemnek hitt fiú/lány nem is olyan fontos. Főleg, ha már most sem fontos annyira, hogy járjatok.
2010. nov. 2. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 Futurare ***** válasza:

az emberiség egy vicc...


nem rossz odaadni azt a dolgot egy fiúnak, amire mindig is vágyik, miközben nem akar veled lenni?

2010. nov. 2. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

a kezed meg belelóg a bilibe

24 évesen még ezerrel fog csajozni

te most se kellesz neki, meg akkor se fogsz

2010. nov. 2. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Próbáld ki, ha még emlékszel rá akkor egyáltalán! :)
2010. nov. 2. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Már kiderült, hogy nem megy jól. Fél évet sem bírtatok ki együtt.
2010. nov. 2. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

:D

Csak kihasznál,jó hogy van valaki akit megdughat,de ennyi.Az a baj,hogy én is ugyanilyenben vagyok,csak mi nem beszéltük meg hogy összeházasodunk,csak hogy barátok vagyunk,de azért kielégítjük egymás testi vágyait míg neki sincs és nekem sincs senkim..És tudom hogy nem helyes,meg így kívülről látom is,de nem tudok ellenállni.Ő 28 éves én pedig 18L vagyok.

2010. nov. 2. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Mért mondjátok hogy kihasználja, talán a csajnak rosszul esik a szex?Mekkora álszentség ez a nők részéről mindig, hogy kihasználnak.Persze, mintha nektek sz.r lenne.;)


Hogy a kérdésre is válaszoljak.Valószínűleg nem fogjátok megtartani ezt az ígéretet.Talán már fél év múlva emlékezni se fogtok rá.:)

2010. nov. 2. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!