Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Melyiket választanátok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Melyiket választanátok?

Figyelt kérdés

1) Vékony lány, aki nem törődik a külsejével, tehát nem ad magára. Zsíros haj, pattanásos arc, stb..

2) Kövérebb lány, aki tényleg sokat törődik a külsejével, mindig ápolt, tehát ad magára. Mármint nem túlsúlyos, hanem van a hasán egy kis úszógumi, meg kicsit kerek arca van. Ja, és nem plázacica, hanem természetesen ápolt lányra gondolok.


Légyszíves azt ne írjátok, hogy kettő között, meg azt se, hogy ha adna magára a kövér, akkor nem lenne az. Köszi! :)


2010. nov. 1. 19:36
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Viccen kívül a kettő között...!
2010. nov. 1. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%

én a másodikat mivel nekem a ducibblányok jönnek be:D...

19F

2010. nov. 1. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%

Nyilván a másodikat, ha tényleg egy bizonyos határon belül van. Ha meg nincs, akkor keresnék egy harmadikat. :)


Az első alapból ki van lőve, az igénytelenség nálam nagyon rossz pont.


26/F

2010. nov. 1. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Képet! Szerintem az első ;)
2010. nov. 1. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
2
2010. nov. 1. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
2
2010. nov. 1. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
Gondolom te vagy a 2. Az első meg valami vetélytársad. Mindazonáltal egy 3.-at választanék. Összességében nem vagyok válogatós, de egyrészt fontos, hogy ápolt legyen, másrészt meg nem szeretem a kövéreket. Sőt a ducibbakat sem. Nem kell cingárnak lennie, legyen átlagos.
2010. nov. 1. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Egyértelműen a 2.
2010. nov. 2. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Sziasztok. Én a 2. at választanám. F.
2010. nov. 2. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
hát a 2. de attól függ mennyire duci vagy egyáltalán aze vagy csak pici felesleg van...az első alapból kivan lőve :D
2010. nov. 4. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!