Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nők idősebb férfira miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők idősebb férfira miért reagálnak pozitívan, csak mert megdícsér valamit rajtuk?

Figyelt kérdés

Munkahelyen (pláza) rendszeresen látok egy 40-es férfit aki szerintem csajozni jár be.


Konkrétan azt csinálja, hogy úgy szólít meg nőket, hogy a külsejükön megdícsér valamit, ott az üzletben látom és hallom a pasit.


pl. " Hú de szép a tetoválásod, mi a története..."


"De a jó a szetted..."


"Milyen szép a körmöd..."


"Gyönyörű ez a ruha..."


Szóval ahogy én látom nem csajozós dumákat nyom, nem direktben "de jó a s*gged bébi"

szöveggel nyomul.


Nekem megdöbbentő a nők reakciója hogy mosolyognak, megköszönik és nem zavarják el, persze azt nem látom ebből bármi sikere is van e a nőknél.



aug. 1. 13:50
 1/8 anonim ***** válasza:
53%

Most erre mégis mit lehet mást reagálni?


En pl rühellem azt is hogy illik megköszönni kéretlen bókokat is meg ezzel köteles is valahol az ember szóba állni a másikkal is mert még én lennék q bunko!


Tipik falhoz állitás ez.


Mikor vmi gusztustalan idegen igénytelen vén f.sz "beszól", hogy milyen szép magácska, rühellem hogy ilyenkor "kötelezve" vagyok a kontaktusra is meg még köszönjem is meg.


Mert ha nem akkor aztán én vagyok a mekkora büdös bunko minden..

aug. 1. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
53%

Ez kb az amikor suttyók szívatnak azzal hogy mennyi az idő és csicskulj nekik. Ez csak errol szol. Hogy te koteles vagy leállni őt figyelembe venni szóra méltatni es kedves lenni vele.


Ezek JÁTSZMÁK.

aug. 1. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

# 1


ha jól értem a válaszod, akkor itt a lényeg azon van hogy aki így betalál az igénytelen, gusztustalan vagy sem?


De eleve öreg az is elég önmagában hiába "igényes".

aug. 1. 14:03
 4/8 anonim ***** válasza:

Az a lényeg hogy kéretlen bókok olyanoktól akikkel esetleg szóba se állnál, kikerulnéd nagy ívben, vagy egyáltalán nem èrdekel, nem ismerkedsz csak pl bemennél a boltba venni egy kenyeret.


Igy a ratyi incel félék akár csövesek viszont visszaélve az etikettel hogy illik megköszönni elérik azt hogy ránézel rámosolyogsz még te köszönsz meg neki dolgokat, te vagy hálás neki.


Rengetegen szórakoznak ezzel. A mennyi az idő meg hol a vasútállomás meg de szép vagy tipusu becsicskítással.

aug. 1. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
51%
A kultúráltabb emberek persze nem játszmákra használnak bókokat ezeket le lehet venni. De a vén f.szfejekbol akik 40 évesen is itt tartanak hogy vadidegen nőkre "verik", sok jót nem lehet levenni.
aug. 1. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ha meg azt mondanád arra hogy mennyi az idő, hogy nem tudom, még lehet meg is ver..
aug. 1. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
56%
Valószínűleg vonzó, sármos férfi, ha a lányok jól reagálnak rá.
aug. 1. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Lehet neked fura, de egyszerű.

Mert nem nyomulós szöveg. Nem alpári, udvariasan nyit, olyan vonalon indít, amivel könnyen lehet beszelgetést kezdeni.


Fura mi, ha valaki nem "jóaseggedkőkóla" szöveggel nyomul? Tanulj belőle kispatak, hátha egyszer folyó lesz belőled.

aug. 1. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!