Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van egy lány akivel nagyon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy lány akivel nagyon jól elvagyunk, nagyon aranyos és szimpatikus nekem.Miért tűnik úgy hogy szenved?

Figyelt kérdés

Megfordult a fejemben hogy összejöjjek vele de már van párja aki úgy tudom hogy el is jegyezte. Sokszor egymásra nézünk mivel egy helyen vagyunk és én úgy látom hogy szenved és szomorú. (Olyan mintha könnyes lenne a szeme, erős érzelmek futnak át rajta). És ez csak akkor van ha rámnéz vagy a közelemben van. És már ez megy 5 hónapja. Mi lehet az oka.

Lányok válaszaira is kíváncsi vagyok. :)


2009. jan. 6. 19:20
 1/5 anonim ***** válasza:
53%

Hmmmm..... nem lehet, hogy azért szomorú mert te vagy szomorú azért mert ő már kapcsolatban van?

Kitudja, szánalomból még lefeküdhet veled. xD

2009. jan. 6. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Hát így első olvasásra azt mondanám, hogy szerelmes beléd. Ha te is érzel valamit iránta, próbálj meg beszélni vele. De vigyázz, nehogy felborítsd az eljegyzésüket egy hirtelen jött érzés miatt.....jól gondold meg mit teszel.


De amennyit leírtál, abból nekem az jön le, hogy szívesebben lenne veled.

2009. jan. 6. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Egyetértek az előző válaszolóval...

Lehet hogy felfigyelt rád. ;]

2009. jan. 6. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

en is aztmondanam h szerelmes beled..csak valamiert nem birtok eggyutt lenni(az o felerol)..meg lehet h azert is mert elvan jegyezve,ezert is n birtok eggyutt lenni..

eseleg beszelgess vele kicsit h milyenek a napjai,hogy erzi magat,szereti-e a pasijat,talan kerdezd meg arrol amit latsz h szomoru,hogy vajon miert tunik neked o olyan szomorunak..baratkozz vele(de ha jol ertettem akkor elvagytok,szoval baratkoztok,nem?)


16/L (puszi),majd irj h mi lett :)

2010. máj. 23. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Ismerem a lány anyukáját, aki feltűnően kedves velem. Szerintem ő tudja hogy mi a helyzet.
2010. máj. 23. 15:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!