Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi az oka annak,ha egy pasi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi az oka annak,ha egy pasi folyamatosan irogat chatelget velem,de nem hív el találkozni?

Figyelt kérdés

júl. 28. 15:23
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Lehetséges, hogy nem tudja mit akar tőled vagy több nővel is ismerkedik, de nekem volt egy ilyen történetem:

Hónapokig írkaltam egy férfival, már elmúlt akkor 30 ha jól emlékszem.

Eleinte hébe hóba irogattunk egy hobbijáról, ami nekem is tetszett, de ő komolyabban űzte. Aztán egyre többet irogattunk, de még akkor is annyira épp hogy ismerkedős fázis volt, hogy valahogy nem jutottunk el a találkozóig. Közben én elkezdtem ismerkedni mással (akivel szintén sok idő volt míg a találkozóra került a sor). Az első felé húztam volna akkoriban szivem szerint, de mivel én nagyon nem voltam kezdeményező típus, így nem is képzeltem inkább többet bele, hanem hagytam magam sodródni a másodikkal. Aztán az első mintha érdeklődőbb kezdett volna lenni, de még így sem volt "lépés" a részéről így aztán találkoztam a másodikkal és nagyon jól sikerült. Utána már nem válaszoltam az elsőnek, amit igazából szégyellek, hogy nem tisztáztam vele, de akkoriban tényleg nem is tudtam volna hogy megírni hogy bocs nem írok többet, mert lett kialakulóban valami, hiszen nem volt biztosan olyan hangulata az egésznek mintha tervezne egyaltalan velem valamit.

Mikor már nem irtam vissza neki, egyszer írt még, majd mint kiderült egy közös ismerősünk hatására összeszedte magát és írt egy hosszabb üzenetet amiben leírta hogy nagyon jó volt velem beszélgetni, de nehezen nyit és több idő kell neki míg megszeret valakit, de mindennél jobban szeretne velem találkozni. Ez nagyon kedves volt, de a szivem mar mase volt. Visszaírtam, hogy ne haragudjon, leírtam mi a helyzet. Nagyon bántott utólag hogy így kezeltem, gyerekes húzás volt részemről. És abban biztos vagyok, hogy bárki lesz majd egyszer a párja, nagyon jó emberre fog lelni benne.


Ha szimpatikusnak találod a levelezőtársad, én azt ajánlom valahogy finoman tereld arra a témát hogy valamit közösen megnézhetnétek, stb.

Egy próbát megér, legalább tudod, hogy érdemes-e időt és gondolatokat szánnod rá.


29N

júl. 28. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 Senior Séf ***** válasza:
Fél a visszautasítástól.
júl. 29. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!