Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Valóban úgy tapasztaljátok,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valóban úgy tapasztaljátok, ha egy lány vagy még inkább egy nő stílusosan, igényesen, nőiesen öltözik és viselkedik, akkor a srácok / férfiak többsége ettől eltántorodik, megszeppen és nem mer kezdeményezni ismerkedést?

Figyelt kérdés
Vagyis megfordítva a kérdést, a fiúk, férfiak többsége ezért az egyszerű, nagyon átlagos, vagy akár egyáltalán nem nőies nőket preferálja inkább?

júl. 26. 14:11
 1/8 anonim ***** válasza:
62%
Én szeretem, ha egy nő igényesen, szépen öltözködik és nem szeretem a slampos nőket. 38/F
júl. 26. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem.

Akkor mind egyedülálló lenne és nagyon nincs így.

júl. 26. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
87%

"a fiúk, férfiak többsége ezért az egyszerű, nagyon átlagos, vagy akár egyáltalán nem nőies nőket preferálja inkább?"

Nem. Én ilyen nő vagyok. Farmer-póló-torna/sportcipő, natúr arc (mondjuk nem szép...), egyszerű, kiengedett haj. Számomra így komfortos és önazonos, ez a "nőies" stílus a lehető legtávolabb áll tőlem. Eredmény: láthatatlanság, 0 kezdeményezés, eltántorodás pedig max abban az értelemben, hogy enyhe undor, nem "félelem"/megszeppentség.

júl. 26. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
50%

A férfiak a csinosan, de kicsit kihívóan öltözött nőket szeretik, ahogy kb szex után néz ki az ember. “Ne tudja magáról, hogy jól néz ki”..


Kb ezt várja a többség, de a többséget érdemes is kerülni.

júl. 26. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
49%

A felsoroltak közül talán a nőies az, ami objektív. No de, hogy mi számít stílusosnak és igényesnek, az már szerintem teljesen szubjektív.

Kérdésre válaszolva: nem, sose a nő öltözködése érdekelt, hanem maga a nő aki a ruha alatt van. Az alatt meg ugye ott a lelke amit már ismerkedésnél ismer meg az ember. Első ránézésre nem igazán próbálok messze menő következtetéseket levonni egy nőről az öltözködése alapján. Ami pedig igazán fontos, azt 3-as már leírt: legyen önazonos az öltözködése. Persze ez is akkor derül ki, mikor már megismeri az ember a nőt.

júl. 26. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ha ugy oltozik mint aki fazdag sznobokkal all le akkor nyilvan nem nagyon fognak kezdemenyezni. Ha valaki csinosan , noiesen oltozkodik attol meg nem tantorodik el senki sem.
júl. 26. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

"ha egy lány vagy még inkább egy nő stílusosan, igényesen, nőiesen öltözik és viselkedik"



En az ilyen stilusu noket oregnek latom, akkor is, ha eletkor szerint nem oregek.



40F incel

júl. 26. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 retektorta ***** válasza:
49%
#3 A nőideálom vagy. Nem akarok ismerkedni, nem azért írom.
júl. 26. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!