Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Nem bírom már! :' (

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Nem bírom már! :' (

Figyelt kérdés

Belezúgtam egy srácba, nagyon szerelmes vagyok. Minden percben eszembe jut, vele álmodok, hiányzik, meg halok érte. De nem tudom, hogy van-e esélyem nála. A barátaim azt mondják igen, de én ebben nem hiszek. Teljesen el vagyok keseredve. Nem igazodok ki rajta. Ha találkozunk, mindig beszélgetünk, rend szerint ő áll meg, mindig mosolyaog, msn-en kedves velem, segítőkész, ő ajánlotta föl a segítségét tanulásban, amikor problémák voltak a volt barátommal, tanácsot adott, majd amikor szakítottunk, vígasztalt. Ha tudta, hogy hogy ugyanoda megyünk, megkért, hogy várjam meg valahol útközben, és folytassuk együtt az utunkat. De én mindezek ellenére képtelen vagyok elhinni, hogy lehet köztünk valami. :( És ha lehetne is, akkor kezdeményezne, nem? :(

Segítsetek, nagyon magam alatt vagyok! :( Megőrülök érte! :'(


2010. nov. 1. 10:22
 1/7 anonim ***** válasza:
ha ezek alapján is képtelen vagy elhinni, akkor Te nem tudod, mit akarsz
2010. nov. 1. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
V nem mer kezdeményezni, v te nem adsz olyan jeleket, h elhiggye h érdemes. De biztos h van esélyed nála!
2010. nov. 1. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Először is ne őrülj meg érte.Másodszor azt vonzod be amire gondolsz.Én nemrég kezdtem ki valakivel aki tetszett régóta,volt is kedveskedés a részéről,meg randi aztán kifarolt a dologból.Valszeg én b...tam el.Menj rá és ha nem jön össze ne keseredj el,mert akkor odafentről jobbat szánnak neked.Én drukkolok.Hajrá!
2010. nov. 1. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat! Most kaptam egy kis lelkierőt. :))

És mit csináljak, hogy biztosabb legyek a dolgomban?

2010. nov. 1. 10:30
 5/7 anonim ***** válasza:

"És ha lehetne is, akkor kezdeményezne, nem?"


- És Te nem tudnál? Inkább itt siránkozol?


Simán el tudom képzelni ezek alapján, hogy ő úgy gondolja, Te őt már a "barátnak jó" skatulyába helyezted.

2010. nov. 1. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Hajjajj...


KEZDEMÉNYEZZ TE. Ennyi.


Mindig megütközök rajta, hogy itt Mo.-n sok lány még mindig mennyire idegenkedik ettől, míg pl. a finneknél teljesen természetes. Megnéz az ember egy bármilyen finn filmet, és szinte biztosan látni fog legalább egy olyan jelenetet, amikor egy nő odamegy egy férfihez, és lecsap rá (képletesen szólva).


Magyar lányok, tanuljatok finn nőtársaitoktól! ;)

2010. nov. 1. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Pff, én is ilyen vagyok, képtelen vagyok elhinni, hogy szerethető vagyok, tetszhetek... Mennyi randiról csúsztam le, te jó ég. Ne csessz ki magaddal!!!! Legyél te is kedves, kezdeményezd te is, hogy együtt menjetek ugyanoda, aztán magától kialakul. Nem pazarolná rád az idejét, ha nem tetszenél neki.
2010. nov. 1. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!