Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lehet valaki jóképű attól...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet valaki jóképű attól még, hogy nagy az orra? Xd

Figyelt kérdés
XDD
2010. nov. 1. 09:53
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
56%
amiért feltetted ezt a kérdést +5 cm fog nővekedni igy már nem lehetsz
2010. nov. 1. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 A kérdező kommentje:
:(
2010. nov. 1. 09:59
 3/29 anonim ***** válasza:

persze lehet :)

egyébként nekem tetszik ha egy srácnak nagy az orra :D ezt komolyan mondom.:)

2010. nov. 1. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 A kérdező kommentje:
:D jó tudni
2010. nov. 1. 10:05
 5/29 anonim ***** válasza:
lehet! használd az orrod!
2010. nov. 1. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
50%
szerintem igen. en is nagyon szeretem az olyan pasikat akiknek nagy orruk van. szerintem ferfias. sosem ertettem azokat akiknek problemajuk van az orrukkal.szerintem nagyon egyedi valaki nagy orral. nekem az a bajom hogy tul szep az orrom.mindenki mondja is. de jobban orultem volna egy nagy orrnak.sokkal egyedibb.amugy lany vagyok.
2010. nov. 1. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
Utolsó, hány éves vagy? (Egy nagy orrú pasi :D)
2010. nov. 1. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
27 eves vagyok.... de komolyan!mindenkinek uzenem akinek nagy orra van hogy ne zavarja! egyaltalan nem hatrany! sot!!!
2010. nov. 1. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim válasza:
Hogyne lehetne :) nekem is nagy orrom van és még ferde és görbe is de ebből látszik h edzett vki nem hátrány ha jól kezeled még előny is lehet:)
2010. nov. 1. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
Rám azt mondják, hogy jó pasi vagyok és barátnőm is van pedig undorítóan görbe és nagy orrom van. Én utálom az orrom és meg is műttetném ha lenne pénzem.
2010. nov. 1. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!