Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez a szép lány keresi a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez a szép lány keresi a társaságom, akar tőlem valamit?

Figyelt kérdés
Van egy lány az uszodában, ahová járok, az uszodában van kávézó és ott szoktam inni kávét. Ez egy kis uszoda, sokan ismerik egymást, kisváros. Van egy lány, akinek van barátja, dem multkor odault mellém a kavezo asztalhoz, ahol a pultos is van, és elkezdett velem beszelgetni. Am gyakran nez, neha mosolyog, erdeklodik felolem masnak, hogy mivel foglalkozok, ezt visszahallottam. De közben van baratja és nekem is baratnom. Mit akarhat tolem? Jotestem van és ertelmes vagyok dehat tudja hogy van parom.
júl. 20. 20:33
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Sakkozni szeretne.
júl. 20. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Le akarja körözni a párod hogy biztos ő a jobb. Egotuning.
júl. 20. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
De akkor ennek mi ertelme, ha neki is van parja?
júl. 20. 20:57
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Talán csak kedves és semmit nem akar.
júl. 20. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Sanszos h az van amit a 4. ír.

Tapasztalat.....

júl. 20. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
3 egotuning. Hogy még a feleséged se erdekel mellette hehe
júl. 21. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!