Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az gáz ha a lány idősebb a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az gáz ha a lány idősebb a fiúnál?

Figyelt kérdés

L/26

F/23



júl. 17. 18:21
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
69%

#10

Egyre több nő vállalja fel, hogy egyáltalán, soha a büdös életben nem akar gyereket...

júl. 17. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
#11 ez így van, de a többség előbb-utóbb mégiscsak akar manapság is. másrészt 23-26 éves korban az embereknek általában még nem elég kiforrott és stabil sem a saját magukról, sem a a világról alkotott képük ahhoz, hogy meggyőző és hiteles legyen egy "soha a büdös életben nem akarok gyereket" kijelentés. 35 éves kor körül már sokkal inkább.
júl. 17. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

Tenyleg semmiseg.

En 32 vagyok ha megis zavarna :D

júl. 17. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

#12

Csak ebben nem az a 3 év korkülönbség a döntő, és itt a kérdés arra irányult.

júl. 17. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

Engem zavarna, mert utálom a felettem uralkodni akaró embereket. Biztos van, ahol így is tud szimmetrikus lenni egy párkapcsolat, de én személy szerint ilyet még nem tapasztaltam. Hiába voltam én a diplomás a kapcsolatban, az akkori párom mindig fölém akart kerekedni.

Diplomás, nálam idősebb nővel még nem volt dolgom, csak fiatalabbal és ő is folyton fölém akart kerekedni. Ez a mániájuk, hogy kipihenten lenyomni a másikat.

júl. 18. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
0%

2-3 év az szinte semmi.

Ne foglalkozz ezzel.

Ma úgyis divatos lett a nagyobb korkülönbség id.

Nagyon jó karban lévő csinos 50 körüli nők, a kitartó, nagy méretű 30-as férfiakat keresik.

júl. 18. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim válasza:
6 nem kötelező a gyerek, főleg nem zombilandban
júl. 19. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!