Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Domináns nőre vágyom, van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Domináns nőre vágyom, van esélyem ilyet találni?

Figyelt kérdés

Olyan nőre vágyom, aki domináns lenne a kapcsolatunkban. Valamiért arra vágyom, hogy "uralkodjon" rajtam. Ez normális? Mi állhat a hátterében ennek a furcsa vágynak?

Azt is észrevettem h a 2-3 évvel idősebb nők jönnek be. Vannak ilyen nők, akik szeretnének dominánsak lenni egy kapcsolatban?


2010. okt. 31. 23:03
 1/9 anonim ***** válasza:
Huh, van. Túlságosan is sok ilyen nő van manapság, lassan már ez lesz a normális.
2010. okt. 31. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:

Hány éves vagy és merre laksz?:D

Pontosabban mit értesz az alatt, hogy uralkodni?:)

2010. okt. 31. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Hol laksz, kutya?!
2010. nov. 1. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Zozymo ***** válasza:
100%
Csak ilyen van. Most is a csajom parancsolt rám hogy ezt leírjam. Közben meg korbácsol.
2010. nov. 1. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Jaja elég sok ilyen van mostanában. Engem kifejezetten idegesítenek.Ne ő akarjon már a férfi lenni...
2010. nov. 1. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

bp-i, 19 éves. Az érdekes h ha fiatalabb lány tenné ezt velem, az kifejezetten irritálna, viszont ha velem egyidős vagy idősebb, azt valamiért izgatónak tartanám.... furcsa

a dominancia alatt nem azt értem h eldobja a csontot és én visszahozom, hanem normálisan irányítana, ő mondaná meg a legtöbb dologban h mi legyen, erőteljesen birtokolni akarna, de nem a kutyájaként tekint rám (ez fontos),hanem szeret, de azért "ő a főnök" a legtöbb dologban.

Esetleg a feminista nők ilyenek? Talán ők elég vezértípusúak és uralkodnivágyók...

Egyébként meg nem hiszem el, hogy ennyire nem tudja senki, hogy mi az, hogy valaki domináns egy kapcsolatban :D mert akkor minden kapcsolatban egyenrangú a két fél, ami szerintem ritka.

2010. nov. 1. 10:36
 7/9 Zozymo ***** válasza:
100%
A feminista nők nem ilyenek, azok utálják a férfiakat.
2010. nov. 1. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Én uralkodó nőtípus vagyok.19 és lány.Sokan nem szeretik ezt és nem is értik meg de én csak így tudom kiélni magam egy kapcsolatban .. éreznem kell,hogy a szerelmem a kezeim között van.De nem fogom vissza nem is kötöm ki.De ott van.Nem vagyok feminista.Én értem miről beszélsz,de egy ilyen oldalon nem fogsz se válaszra(na jó arra talán),se ilyen nőre lelni.

Viszont azért neked is határozottnak kell lenned egy ilyen nővel,nem szabad hagyni,hogy mindent megtegyen...azért van egy határ.

Én sem kedvelem a szolgalelkeket.

És szerintem attól,h egy nő irányít a kapcsolatban,a férfi még ugyan úgy lehet erős és kemény.Csak más téren ;)

2010. nov. 3. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Hát én is pont ilyen nőre vágyom, mint te amit leírtál, hogy uralkodjon és szeressen is mellé, csak engem nem érdekelne, hogy fiatalabb vagy idősebb ilyen téren nem válogatok:D, de szerintem te se.:D Biztos van jó sok ilyen lány, de hogy hol kell őket keresni azt sajnos nem tudom, de én drukkolok, hogy találj meg én is magamnak.
2010. nov. 3. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!