Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért vagyok féltékeny?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért vagyok féltékeny?

Figyelt kérdés

Az egyik fiú barátomra vagyok féltékeny, egy fél éve kb jártunk, azóta jóba vagyunk.Közben volt már barátom is, ő is tud róla.Az egyik barátnőmmel szokott mostanában beszélgetni, és vele többet beszél mint velem, holott eddig mindig velem beszélgetett szinte.De neki nem tetszik a lány.Barátnőmnek pedig egy másik srác tetszik.DE én féltékeny vagyok, pedig nem is járok a sráccal.Miért lehetek féltékeny?

15/L


2010. okt. 31. 21:13
 1/4 anonim ***** válasza:
Mert még mindig bele vagy esve, vagy csak mert tetszik neked...
2010. okt. 31. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

Basszus...Mintha én írtam volna..

nálam is ez a helyzet...

Azért vagy féltékeny mert még totál bele vagy zúgva a srácba.

2010. okt. 31. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Hadd adjak egy tanácsot: szívügyekben ne keress értelmet! Teljesen felesleges időpocsékolás. Kiestél a pixisből, és ez fáj. Természetes, de majd elmúlik.
2010. nov. 1. 02:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
sztem mert vagy még tetszik vagy szerelmes vagy még bele
2010. nov. 1. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!