Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nők! Mit tennétek, ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők! Mit tennétek, ha egy varázslat hatására egy gazdag, befolyásos, jóképű férfi testében ébrednétek holnap reggel?

Figyelt kérdés
És úgy kellene maradni 1 évig.
júl. 10. 16:10
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Elgondolkodnék azon, hogy a vagyonomat és a befolyásomat hogyan tudnám valamilyen társadalmilag hosszútávon hasznos, másokon segítő dologba fektetni.
júl. 10. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Ez egy pszichológiai kérdés. Úgy tessenek válaszolni.
júl. 10. 16:17
 3/12 anonim ***** válasza:

Semmit

Borzalom lenne férfinek lenni

júl. 10. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Ugyanazt mint eddig, csak vennék végre egy házat, ha már gazdag lettem.
júl. 10. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Vennék egy szép kertes házat, ahol lenne két cica, egy kutya, nyuszik, talán még anyám is odaköltözhetne.

Kb. ennyi, el is lennék így életem végéig.

júl. 10. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Minden pénz női cipő vásárlására menne, mert hisz egy év múlva ismét nő lenne az illető:).
júl. 10. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
52%

Sokmindentől függ, pl mennyire gazdag, vagy mit/hol kell dolgoznom (vagy kell-e), de amúgy menne a pénz 90%a a helyi állatmenhelynek.

Az 1 évet valahogy végigszenvedném, vagy mit tudom én. Nincsenek olyan fantáziáim, hogy valami menőmanó pénzes pasi legyek...

Nagyon maximum keresnék valami meleg férfit, hogy kipróbáljam hogy milyen férfiként férfival szexelni😅

júl. 10. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Amit valóban tennék, azt mindig lepontoznák, hogy pánikba esnék, és le akarnám szedetni a péniszemet.


Semmit nem tennék. Netflixeznék és várnám, hogy visszaváltozzak emberré.

júl. 10. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Mindent megvalósítanék amit az eredeti énem szeretne, hogy amikor letelik az 1 év ne legyen gondom. Mondjuk a szex a párommal kicsit érdekes lenne 😅
júl. 10. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
55%

1. Ha eleg gazdag lennek akkor vennek ingatlanokat

2. Befejeznem a hazam pikpak

3. A befolyasomat jo celra hasznalnam

4. Szexelnek nokkel es ferfiakkal is. (alapban biszex vagyok)

5. Elmennek par szep helyre nyaralni

6. Adnek pemzt sajat eredeti szamlra.

7. Tamogatnek valami szervezetet.

8. Bunko lennek kovetkezmeny nelkul

9. Megkeresnem 40F incelt es szetrignam a segget

júl. 10. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!