Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek 18 év korkülönbség...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek 18 év korkülönbség nagynak számít?

Figyelt kérdés
júl. 8. 11:59
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
50%
Attól függ hány éves vagy. 16-18 évesen sok. 26 évesen már kevésbé.
júl. 8. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:

Egy korábbi kérdés kapcsán már leírtam, de ismét...


Alapvetően nem a kor az elsődleges tényező, hanem az, hogy ugyanazt akarjátok az élettől, az élet ugyanazon szakaszában járjatok.

Más kérdés, hogy ez az esetében 99%-ában a kor függvénye.

Minderre alapozva azt gondolom, hogy az optimális párkapcsolatban az idősebb fél nagyjából 10-20%-kal lehet idősebb a partnerénél.


Ezt a már kamasszá érett korosztálytól kezdve nagyjából minden illetőre érvényesnek tartom.

júl. 8. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
Igen.
júl. 8. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem teljesen rendben van. Minimum 10 kell hogy legyen a férfi javára.
júl. 8. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:

4# Mondja ezt gondolom egy 40-50 éves férfi. 😅

Nekem volt ilyen nagy korkülönbséges kapcsolatom, nagyon kellenek a kompromisszumok mindkét fél részéről. Tök mindegy hány évesek vagytok, biztos hogy majd húsz év különbségel más az életszemléletetek. De ha alkalmazkodtok tud működni, ideig óráig biztos.

júl. 8. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:

1) Nem mindegy, milyen korban... ilyen 14-19 éves korban kifejezetten káros, akármennyire "érettnek" gondolja magát a tini.

2) Mik a tervek a két fél részéről? Rövidtávra, hosszútávra. Úgy sztem nem annyira érdemes belemenni fiatalabban, hogy örök lamúr a cél, mert később ott lesznek a gondok, amikor nagy valószínűséggel az egyik még életerős, a másik meg kezd lerobbanni vagy már le is robbant... vagy amikor a fiatalabb megérett a gyerekvállalásra, az idősebb már nem képes rá (elöregedett sperma, idősebb nőként nehezebb teherbeesés stb.), vagy nem akar már, vagy esetleg azt sem éli meg, hogy a gyereke elballag középiskolából

júl. 8. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
Igen
júl. 8. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:

Alapjába véve az.


De ma már ilyenen senki nem csodálkozik, mert nagyon sokan vannak együtt 18-20 év különbséggel.


amúgy igen legyen azért 19-20 éves...


Azt mondom, hogy nem is most ha pl. 20 éves a nő a férfi 38....ha jól tartja magát a pasi akkor nincs gond évekig.


De 35/53 ott már megyünk felfelé és egyre jobban érezhető lesz....

júl. 8. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Nyilván.
júl. 8. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
Nagynak, igen, de el tudom képzelni. Részremről nagy a kíváncsiság, hiszen a velem egyidősek gondolkodásával tisztában vagyok. A másikat szívesen megismerem, hiszen tanulni bárkitől lehet, ha mást nem, tükröt tart elém.
júl. 8. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!