Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen gyakran mozdultok ki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen gyakran mozdultok ki együtt otthonról?

Figyelt kérdés
júl. 6. 22:19
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
68%
Soha, 12 éve együtt:(
júl. 6. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Mikor hogy, van úgy, hogy hetente és havonta. Kedvünktől, élethelyzetektől függ.
júl. 6. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Miért? Melyik fél vagy ?
júl. 6. 22:27
 4/13 A kérdező kommentje:
#2 Ez jól hangzik
júl. 6. 22:28
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

A férfi fél vagyok. Párom nem igazán akar kimozdulni.

Régebben ebből voltak viták, ma már nem nagyon foglalkozom vele én sem.

Most van 3 hét szabadságunk de sikerült megint úgy összehoznia a dolgokat, hogy esélyünk sem volt nyaralásra így én hazajöttem 3 hétre.

júl. 6. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Heti 1-2, 1 éve vagyunk együtt, 33 és 48 évesek vagyunk.
júl. 6. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

#5 Hát ha külön enged téged barátokkal pl akkor az még a jobbik eset. Mindig furcsa volt számomra, ha valaki ennyire nem vágyik sose sehova, de mások vagyunk.

#6 Jol hangzik, szeretnek én is ilyet

júl. 6. 22:40
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Egyedül soha. Minek hova miért ?

41 éves

júl. 6. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
49%
Sehova. Külön mindent. Egy legtérben lakunk, de különálló emberek akik mindent külön csinálnak. Még a szexet is 🫢
júl. 7. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Én szeretek otthon lenni kb időm 90%ában, vagy olyan helyekre menni ahol szabad vagyok, közelben van, könnyen haza tudok menni, kevés alkalmazkodás nyűg pl nincs nagy tömeg.

Városnézés, este főleg, fák ég, távoli kilátás is.. Amúgy unalmasan élek és máshogy nem is tudnék.

Ez elcseszte az önbizalmam gondolván hogy kinek kellenék így kapcsolatra. Mikor megtudtam hogy jópár ember van aki hasonló, akkor jöttem rá hogy így is lehetek normálisnak számító.

Állandóan mászkálni nyaralni, ugyan már, rengeteg pénz idő kényelmetlenség csak azért hogy mások ne nézzenek le? Mert azt hiszik az ő életük jobb? Azt csinálok amit akarok. Tököm akar megfelelni.

júl. 7. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!