Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk ti a lányokon melyik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk ti a lányokon melyik részét nézitek meg jobban először? Melyik a “fontosabb” nektek? A mell vagy a fenék?

Figyelt kérdés

júl. 6. 11:42
 1/8 anonim ***** válasza:
20%
Inkább a lábfej, ami érdekes nekem.
júl. 6. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
67%
Arc
júl. 6. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
66%
A sarkát,hogy nem száraz és repedezett e ha szabadon látható
júl. 6. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
84%

Ha arcra nem tetszik, akkor tökmindegy mi van lejjebb.


És inkább legyen amolyan egészségesen vékony mint túlsúlyos nagy mellekkel.

júl. 6. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
71%

ez ilyen tini kategóriába... vagy nem tudom milyen 2 bitesek azok, akiknek a nő az csak egy segg vagy csöcs.


az összkép számít, nyilán ha valaki kirakja mindenét, az annyit is ér... még bottal se... Hogy ki számít vonzónak, az sokkal inkább múlik a kisugárzáson, a magabiztosságon, és annak megjelenésén a testbeszédben. persze a megjelenés is fontos, de az ember valahogyan jobban felfigyel egy olyan emberre, aki tudja mit akar az életben.

júl. 6. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
61%
Ez a kettő közül a fenék.
júl. 6. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nálam abszolút a mell a nyerő, ez az első amit mindig megnézek egy nőn. És nem tagadom, minél nagyobb, annál jobban tetszik.
júl. 7. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Arc az első, aztán a fenék. A mell az nem oszt nem szoroz, ha az előbbi kettő rendben van. Általában így szokott lenni, de volt már olyan is, hogy arcra eleinte abszolút nem tetszett valaki, de a végén megőrültem érte annyira megtetszett a feneke és a lábai, na meg nyilván közrejátszott, hogy megismertem lassan és úgy teljességében szimpatikus lett mindene.
júl. 9. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!