Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fotóssal érdemes összejönni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fotóssal érdemes összejönni?

Figyelt kérdés

Mennyire jó rossz szakma/hobbi a fotózás, mennyire ajánlott, vagy sem összejönni olyan pasival, aki ezt a szakmát űzi? Mennyire hűségesek, vagy hajlamosak megcsalni az embert.


Ki mit gondol erről? Kort és nemet is írjatok!



júl. 5. 17:08
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
A fotós is ember. Vagy ilyen, vagy olyan. Ha kérdezned kell, akkor inkább ne.
júl. 5. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
1-es vagyok, N 71
júl. 5. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
32%
Nekem nem kéne és nem azért mert tuti félredugna hanem mert valószínűleg sokat nem lennénk együtt fotózás miatt és úgyis tönkremenne a kapcsolat.
júl. 5. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
75%

Ha nővel ismerkednék, és a végzettségem, munkám alapján akarná kitalálni, mennyire vagyok hűséges természetű, azonnal lapátra tenném.

Ha származás alapján kategorizálnak valakit ilyen módon, azt rasszizmusnak nevezzük. Tkp itt is erről van szó. Ilyen gondolkodású embertől sikítva menekülnék.

51F

júl. 5. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
80%

A páromnak nagy szenvedélye a fotózás, másodállásban foglalkozik is vele. Mivel engem is érdekel a fotózás, illetve mindkettőnket alapvetően vonzanak a művészetek, ezért számomra ez mindig is előny volt.

Ennyit tudok hozzátenni, mint saját tapasztalat, minden más csak egy ostoba általánosítás lenne. A fotósok is pont annyira változatos jelleműek, mint bárki más, egy érdeklődés alapján semmilyen következtetést nem lehet levonni velük kapcsolatban.

25/N

júl. 5. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
49%
Van a fotós, meg van a kanos perverz Nikonnal.
júl. 5. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

A foglalkozásnak semmi köze a hűséghez. Az egy ettől független emberi tulajdonság.


Simán összejönnék vele, főleg mivel pont egy fotós kollégám tetszik egy ideje. :-D

júl. 5. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!