Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha a kocsmában egész éjszaka...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a kocsmában egész éjszaka a pultos lánnyal beszélgettem Csókolóztam is vele. Megengedte, hogy benyúljak a bugyijába és megújjazzam. A végén amikor fizettem volna azt mondta ne fizessem ki. De nem adtuk meg egymásnak az elérhetőséget. Mit tehetek?

Figyelt kérdés
Amikor beszélgettünk azt is mondta, hogy a barátnőjével nudista strandra jár. Én is mehetek velük. Én részeg voltam és eléggé rá voltam gerjedve. A szexre tereltem a témát. Mondta, hogy szeret szopni. Ezt én kérdeztem azért mondta. Egész záróráig voltam. Ő a közelben lakik. Mondtam neki, hogy felmegyek hozzá és dugjunk. Azt mondta most sajnos nem lehet.van nála esélyem?
júl. 5. 14:34
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
96%
Semmit, ilyen egy alkalmi.
júl. 5. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Most mi a kérdés?
júl. 5. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
79%
Jó kis kamu.
júl. 5. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
33%
Kamu. Akkor minek az egész cécó?
júl. 5. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 Noren1989 ***** válasza:
23%
Te vagy az én hősöm!
júl. 5. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Semmit, csak abban a pillanatban kellettél neki.
júl. 5. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
83%
Miért nem jutott eszedbe az, hogy visszamész a kocsmába? 🤔
júl. 5. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Minden volt, és semmi se volt? Ezt hogy?


Ha már eddig elmentetek, hogyhogy nem lett szex? A vállamon ülő kis ördög azt mondja hogy valszeg foglalt a kis r... és azért nem vihetett haza.

júl. 5. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
32%

Ez nekem gyanus hogy nem e pr.sti bele akarnak e rángatni valamibe vagy akármi. Aztán majd vmi c.gó fószer fenyeget a végén és pénzt kovetel.


Egy normális nő ettol messze van.

júl. 5. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
84%

Én mint vendéglátós ez a sztori egy büdös nagy kamu!

Aki kocsmában pultozik rohadtul nincs arra ideje, illetve meg se teheti munkaidő alatt, hogy kijöjjön a pultból és a kasszát, árut otthagyja, hogy veled csókolózzon és ujjaztassa magát!

Az meg hogy nem fizetetti ki veled is kamu, mivel kamera van, és leltár is, így pénzbeli hiánya lenne.

Nagyon unatkozhatsz édes fiam!

júl. 5. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!