Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Már nem vagyok szerelmes?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Már nem vagyok szerelmes?

Figyelt kérdés

3 éve vagyunk együtt kb ennyi ideje együtt is lakunk. Azt gondolom, hogy nagyon szeretem. Persze vannak kisebb-nagyobb gondok, de azt gondolom/tam, hogy ő az igazi.


Aztán úgy hozta az élet, hogy felkeltette az érdeklődésem egy másik férfi.. nem történt közöttünk semmi és nem is fog. Csak csípkelődünk “flörtölünk” ez normális? Vagy azt jelenti, hogy már nem szeretem?!



Nem akarom őt elveszíteni és nem lesz köztem és a másik férfi között semmi, de eddig sosem láttam meg más férfit mellette🥲



júl. 5. 10:42
 1/8 anonim ***** válasza:
10%

Tipikus csapodár, a pártját percek alatt eldobó nő vagy. Szerintem ti sohasem vagytok szerelmesek, max a pénzbe, státusba.


30F incel

júl. 5. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Se státusza se pénze😂
júl. 5. 10:49
 3/8 anonim ***** válasza:
23%

Akkor simán viszketsz, az sem jobb, tipikus nő.


30F incel

júl. 5. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
71%

#1

És ezt egy incel honnan is tudja?

Mert hát ugye a tapasztalat hiánya...

júl. 5. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
74%
OFF - Ha az incel státuszt (nő, férfi melletti 3. nemi?? kategória jelölést elhagyná, aki használja, sokkal pozitívabb értékelést és véleményeket kapna, komolyabban vennék.
júl. 5. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
41%
Képmutató p.csök, csak azért pontozzátok le, mert incel. Pedig igaza van...
júl. 5. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
59%
A szerelem fellobbanás, a szeretetben azonban van tisztelethez kapcsolódó elköteleződés is. Fellobbanás meg több alkalommal is lehet az ember életében, az elköteleződés mély összetartozás érzés.
júl. 5. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Senior Séf ***** válasza:
A szerelemért felelős hormonok fél-két év alatt lebomlanak. Hogy mi marad a helyükben, lehetetlen megjósolni. Az,hogy észreveszel más férfit is, nem tragédia, amíg nem kezded összehasonlítgatni a pároddal.
tegnapelőtt 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!