Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem kellene vele tartsam a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem kellene vele tartsam a kapcsolatot egyáltalán?

Figyelt kérdés

A munkahelyemen van egy lány, akivel egy héten pár alkalommal szoktunk találkozni. Ilyenkor beszélgetünk, viccelődünk és ugyanaz az érzésem vele kapcsolatban mint az eddigi lányokkal, akikkel kialakult valami, chaten is szokott írni. Tehát szerintem én sem vagyok közömbös neki, de utólag kibökte egy téma során, hogy van barátja, így a randira hívás egyből offos lett. Nekem nagyon tetszik, de így most nem tudom mi lenne a legbölcsebb döntés. Engem bánt a dolog, mert aljas szemét sem szeretnék lenni, de mikor személyesen találkozunk akkor nem tudok közömbös maradni.

Nem kívánom, hogy szakítsanak, a kapcsolatáról nem szokott beszélni. Próbáljak meg ott maradni a közelben aztán lesz ami lesz?

Nyilván nem várni akarok rá az örökkévalóságig, de más senki nem mozgat meg.



júl. 2. 18:18
 1/8 anonim ***** válasza:
79%
Bizony nem kellene vele tartani a kontaktust semmilyen formában. Vagyis a legeslegjobb lenne felmodani, vagy más területen dolgoznod. Nem fogja érted elhagyni a pasiját. Te rád jó kollégáként tekint, illetve jó egótunningoló vagy számára. De mégha meg is csalná veled a párját akivel valamiért nem működik a kapcsolat egyértelműen veled se működne hiszen szeretőből lennél a partnere és azt a kapcsolatot és párját bármilyen is nem heverte volna ki kellőképpen.
júl. 2. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
26%
Miért kell túltengeni. Egy munkahely általábqn arrol szol hogy mennek a flörtök is jobbra balra, de általában senki nem lép át határokat. A kollektívával a jóviszony csak munkahelyre van kiégés ellen. Lehet bárkivel jó kapcsolatod vagy akár "fűszerezett", de attol még egyikse lesz a nagy ője senkinek.
júl. 2. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Nem, tudom milyen a munkahelyi flört meg a kollégákkal való hülyéskedés. Szoktam én is, a többi kolléga is egymással, teljesen más.

#1-eshez visszatérve; meglehetősen nehéz, mert nem látok bele a fejébe, nem tudom, hogy mit gondol valójában. A megcsalásba nem mennék bele amúgy sem, mert tudom milyen rossz lenne a barátjának, valamint voltam már ilyen helyzetben és csak szívtam, mert abból sem lett semmi, csak az, hogy még jobban beleszerettem a lányba.

júl. 2. 18:47
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem
júl. 2. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
50%
Hát szép vagy nem szép de az élet így működik. Kapcsolatok alakulnak és szakadnak meg, véget érnek. Egy számodra tök idegen csak egy számodra tök idegen pasival van, mit parázol ezen? Én ismerkednék tovább ha kölcsönös a szimpátia aztán vagy lesz valami belőle vagy nem. Ha elhagyja a pasiját akkor nem volt az olyan nagyon szuper erős kapcsolat ha pedig az akkor nem fog veled kavarni csupán egónövő leszel, vagyis nem alakul mélyebb kapcsolat köztetek. Ezen nem kéne agyalni és ha nem férj és feleség akkor ez még semmi. Ahogy írtam, mégis ki az aki az első párja mellett maradt élete végéig? Kapcsolatok, szakítások... Mindnyájan átestünk ezeken.
júl. 2. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
24%
Úgy gondolom, hogy nem éri meg játszani a tűzzel mert megfogod magad égetni alaposan...
júl. 2. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Sajnálom, hogy így alakult, biztos hibás vagyok érte. Már bánom is. Szerintem beleszerettem. Ha látom és társalgunk akkor is fájó, de mégis jólesik valahol. Viszont ha nem találkozok vele, akkor meg még rosszabb, mert rá gondolok szinte mindig.

Nem sokan tudják így elcsavarni a fejem, de ha mégis akkor nagyon.

júl. 3. 17:51
 8/8 anonim ***** válasza:

Àtérzem...


Igazából igen, bizonyàra hasznos lenne az eltàvolodàs,de az is baromira tud fàjni,így nem feltétlenül az a kizàrólagos megoldás. Plusz feltűnő is. Egyik nap még puszi pajtás vagy,màsik nap nem keresed még a cégesen sem,nehogy véletlenül beszéljetek! Saját magadat àrulnàd el ezzel.


Szóval,úgy vélem, nem àrt,ha a közelében maradsz, viszont kettőt hàtra lépsz és figyelsz,mi történik. Okosabb megoldás nem nagyon létezik jelenleg.

Egyébként hasonlókon megyek keresztül, csak nőként, azzal a csavarral, hogy szàmomra az illető triplàn tabutéma...😱

júl. 3. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!