Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Két hónapos kapcsolat után...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Két hónapos kapcsolat után már együtt mennétek vendégként esküvőbe?

Figyelt kérdés

júl. 1. 23:16
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
0%
Aztán hogy mentek bele az esküvőBE? Egy teljesen megrakott platós IFA-al XDDDDDD
júl. 2. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
100%

9. "max. a hivatalos fotókra nem rángatnám be, mert ki tudja, ugye. "

És ezt hogyan valósítanád meg? Amikor szólnak hogy álljatok be a csoportképbe akkor megmondod a barátodnak hogy bocs, de nem akarom hogy rajta légy a képen? 🙂

júl. 2. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
12: azért remélem, van olyan intelligens, hogy akkor nem pofátlankodik oda vagy elbújik a tömegben.
júl. 2. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:
13: csak félig felvállalt kapcsolat az olyan, ha nem szeretnéd, hogy közös képeken rajta legyetek. Te hogy éreznéd magad, ha arra kérne az új párod, hogy most ne állj be fotózkodni, ő meg vidáman mosolyog a fotókon, s fél napig melletted ül, veled táncol, bemutat barátoknak, rokonoknak...?
júl. 2. 20:49
 15/19 anonim ***** válasza:
14: itt most nem akármilyen közös képről van szó. Hanem azokról a képekről, amiket a pár örökre fog megtartani és nézegetni. Nem arról van szó, hogy "jaj, közös képen egyáltalán ne legyél velem". Sőt azzal se lenne bajom, ha random lefotóznának együtt. De hivatalos esküvői fotóra a 2 hónapos kapcsolatban, ahol nagyobb az esély rá, hogy együtt sem leszünk... nem egy olyan helyzetben voltam már, hogy nézegettünk hivatalos esküvői fotókat, és jött az, hogy "na arra nem emlékszem, hogy ki", "a Kati aktuális pasija, ja 1 hónap sem telt el, hogy szakítottak" meg hasonló. Aki értelmes, az ezt elkerüli.
júl. 3. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
15. De téged miért erdekel hogy a pár kiket nézeget? Ők meghivják a parodat is, akkor bevállalják azt is hogy rajta lesz az esküvői csoportképen is. Ez az ő dontesük. Ha nem akarják hogy ott legyen a 2 honapja ismert pasid akkor úgy irják a meghivón hogy "XY szeretettel meghívlak" Nem úgy hogy "XY es párját". Ha meg úgy órák higy párját akkor vállalják hogy talán ismeretlent viszel. Szerintem vagy valakit elhívsz normálisan, vagy sehogysem. Ha ilyenektol félsz inkább el se hívd, ne alázd meg. Persze tudom hogy csak egy elképzelt szituáció, de akkor is durva így megaláztatás valakit meg képzeletben is. Ha ezt megtennéd akkor megérdemeltékd hogy otthagyjon azonnal.
júl. 3. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

Kötekedő barátom, a kulcs itten van e'

"azért remélem, van olyan intelligens"...


Ha én mennék, bizony vinném a friss kapcsolatomat, akinél a fenti idézet alap lenne. Érted már?

júl. 3. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 A kérdező kommentje:
Valójában az új barátomat 3 esküvőre hívták, ezt még akkor tudta, mielőtt összejöttünk volna. Egy hónapja vagyunk együtt, de a következő hónapokban lesznek az esküvők. Ő még nem szólt, hogy mennék-e vele. Gondolom túl friss még az egész meg hát egy esküvő az én részemről is költséges, az ajándékpénz felét én adnám.
júl. 4. 11:55
 19/19 anonim ***** válasza:

Ha jol ertem 1 honap mulva lesz az eskuvő, akkor lesztek 2 hónaposak.


Ha a meghívót egy személyre kapta, mivel nem volt párja akkor mikor kapta, Ttehát nem úgy szól a meghivó hogy "Józsi és párja",

abban az esetben nem is mehetsz, akkor se ha a barátod hív. Egyszerűen nem vagy rajta a listán.

De ha úgy is kapta volna, a létszámot amúgyis a nagy nap előtt kb 2-3 hónappal már le kell egyeztetni a vendégekkel, azert hogy az étterem tudja a letszamot, és mennyit kell fizetni. Ha ez már megtortent, ekkor meg ezért nem vagy rajta a listán.

Másfelől felesleges olyan esküvők miatt költségekrbe verni magad akiknek a főszereplőit nem is ismered. Gondolom nem ugyanaz a ruha es cipő lenne rajtad mindhárom eskuvőn pl. És miért adnál 2 idegennek pénzt (potosabban 6 idegen, ha 3 lagzi)? És nem hiszem hogy a barátod mindhárom eskuvőn szeretné fizetni a részedet. Egy meg elmenne, de nem 3.

Bárhogyan nézzük ez sok nyagilag, és korai szerintem. Én örulnék ha kimaradnék belőle a helyedben.

júl. 4. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!