Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lehetseges hogy egy 18 eves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetseges hogy egy 18 eves fiu azert halogatja a talit mert nincs penze?

Figyelt kérdés

Még iskolas nem dolgozik.

Eddig ez eszembe sem jutott, de ma igen. En mar dolgozok viszont 18 evesen amikor tanultam nekem sem volt penzem, viszont en lany voltam..

De o fiu, es lehet ezert halogatja a talit mert nincs penze es szegyelli. Megvagyunk de ha szoba jon a tali fura lesz pedig akar talalkozni.

Lehetseges ez?


júl. 1. 21:58
A kérdező szavazást indított:
Lehetseges
Hulyeseg
18 szavazat
1 2
 1/18 A kérdező kommentje:
Oke hogy a szulei adnak neki penzt de még nem voltak fizetesek es nem akar ilyenkor kerni toluk
júl. 1. 21:59
 2/18 anonim ***** válasza:
90%

Mit beszeltetek meg találkozóra?

A legtobb pasi sétád pados csövezésre is elhív bárkit nem aggódnak ilyeneken.

júl. 1. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
82%
*sétás
júl. 1. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
93%
Pláne nem diákok. Azok egy work street pályán vagy bármilyen platzon is elvannak bandázva csajok fiuk vegyesen ingyen. A diákélet amugy is a penznelkuli progikrol szól.
júl. 1. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
Nem egy kis utcai hulyegyerek amugy. Nem fog elhivni penz nelkul es en 23 eves vagyok, nem tizeneves.
júl. 1. 22:08
 6/18 anonim ***** válasza:
100%

Fel se ajánlod neki hogy mondjuk jó egy piknik is valahol szivesen vennéd tőle?

Sztem hagyd a korosztályával foglalkozni inkább. Oda tartozik.

júl. 1. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
75%

Ne azt tanitsd szegénynek hogy nője csak pénzzel lehet.

Sok sebből véreznek ezek a korkulonbséges kapcsik.

júl. 1. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:

Istenem..tobbszor mondtam neki hogy idosebb vagyok de o csak azt mondja ot nem erdekli.

Engem nem erdekelne az se ha csak setalnank, nehogymar en legyek a hibas en nem tanitok neki rosszat, o nem akar talalkozni.

júl. 1. 22:20
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
Mondd hogy te szeretnél találkozni és nem levelező partnert keresel. Állítsd választás elé. Pénz nélkül is lehet találkozni, ez hosszú távon csak kifogás. Hisz akkor minek beszélgetek? Levelezni fogtok csak amíg nem megy el dolgozni? :D
júl. 1. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
Ez jo volt
júl. 1. 22:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!