Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Elvoltunk, tetszik viszont...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elvoltunk, tetszik viszont telefonon annyira nem éreztem hogy működne köztünk, randizzak így vele ha egyébként nagyon tetszik vagy felesleges? 24L

Figyelt kérdés

Beszeltunk online es nagyon jo volt, nekem fontos az hogy milyen a csaladja stb, a hagyomanyok es minden stimmel, kulsoleg is tetszik (lehetetlen hogy tetszen valaki eletemben ezen kivul 1 ilyen volt) viszont amikor felhivott ugy ereztem annyira nem mukodik koztunk, mint amennyire hittem de nem volt rossz vele beszelni amugy.Azt is hozza teszem hogy nem szoktam fiukkal telefonalni, szoval uj is volt a helyzet, ezen kivul egy fiuval telefonaltam es feltem még a telefont is felvenni most.

Nem tudom randizzak e vele, vagy felesleges eloben ugyis mas lenne mint irasban es telefonon, szerintem egy probat meger mert nagyon ritka ha valaki felkelti a figyelmem es o felkeltette , es azok a dolgok amik fontosak nekem hagyomanyok azok neki is, meg a csaladja is nagyon normalis. Es ugyis eloben derul ki, hogy mukodik e vagy nem.

Hulyeseg lenne emiatt a telefonalos dolog miatt veget vetni ennek?


tegnapelőtt 18:37
A kérdező szavazást indított:
Talalkozzak vele
Felesleges
18 szavazat
 1/9 anonim ***** válasza:
80%
Nem tudom hogy érted, hogy nem működött, mi nem működött? Ha eltudtok beszélgetni, akkor mi akadályozza a randit? Ennyiből nem lehet megmondani, hogy van-e kémia.
tegnapelőtt 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Hagyomanyok alatt arra gondolok, hogy mi romak vagyunk es ugyanolyan fajta. Mindig olyan csaladba akartam ferjhez menni mint ok. Még az udvarlas, szoktetes hagyomanyt tartjak es en mindig ilyen part akartam. Kulsore is tetszik, elvoltam vele. Szoval nem tudom mit csinaljak.
tegnapelőtt 18:44
 3/9 A kérdező kommentje:

1/

Az az igazsag, volt egy fiu akiert nagyon oda voltam es nagyon mukodott a kemia, a kommunikacio es ahhoz hasonlitom sajnos. Ahhoz kepest ez semmi nem volt. De talan ez a jo, hogy nem vagyok odaig erte ilyen hamar. Es tenyleg elbeszelgettunk amugy.

tegnapelőtt 18:46
 4/9 A kérdező kommentje:
A masik fiunak meghallottam a hangjat es megbolondultam, ennel a fiunal ez nem volt igy. Semleges volt
tegnapelőtt 18:47
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Minden nap más, más a hangulatotok... nem mindig van 100% összhang. Beszélhetsz vele még telefonon és találkozhatsz vele és majd eldöntöd utána, hogy érdekel e.
tegnapelőtt 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
74%
A telefon kizárólag arra való, hogy megbeszéljétek a találkozó időpontját.
tegnapelőtt 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
62%
mi ez a "normális" nálatok romáknál, mert már a az elprolisodott magyarok is ezzel jönnek állandóan?
tegnapelőtt 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Neeee a telefonra bizd! Talalkozni kell. Telefonon nem latod a gesztusait,a mosolyat,meg amugy is lehet hogy zavarban van. A telefon az nem parkapcsolat
tegnapelőtt 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Biztos hogy zavarban volt
tegnapelőtt 22:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!