Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egyből hívjam randira, vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyből hívjam randira, vagy előbb beszèlgetni próbáljak vele?

Figyelt kérdés
van egy lány aki tetszik, és úgy érzem hogy jeleket adott hogy én is tetszem neki, de sajnos nem reagáltam akkor rà. szeretném megismerni, de nem tudom mi lenne a jobb. menjek vissza arra a helyre ahol dolgozik, egy vendéglátóhely, és konkrètan hívjam el randizni, vagy csak valami oda illő vagy hétköznapi témàval kezdjek vele beszélgetést, és ha hajlandó a beszélgetésre, utána 2-3 alkalommal hívjam el? nem úgy gondolom azért hogy egyből lerohanom a randizással, csak màr az első alkalommal közöljem a szándékom szerintetek?
jún. 30. 16:37
 1/7 Senior Séf ***** válasza:
100%
Ne rohanj ajtóstól a házba. Beszélgessetek,barátkozzatok. Csak legyél ott a tudatában este, amikor lefekszik, és eszébe jutnak a nap eseményei.
jún. 30. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Beszélgess vele. A jeleket könnyen félreérthetted, főleg, ha vendéglátós. Náluk munkaköri előírás, hogy jópofizik és kedves a vendékekkel.
jún. 30. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Beszélgess vele először. A beszélgetésekből pedig kifog derülni, hogy a személyisége is tetszik-e egyáltalán és van-e értelme randizni. :) Ha tetszik a személyisége is akkor egyértelmű a randi, ha pedig nem akkor majd akad más.
jún. 30. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Nőként írom, hogy nincs rossz megoldás. Tökmindegy melyik opciót választod, nem ezen fog múlni, mert nem ismered a lányt. Sokféle nő van, van akit nem zavar ha lerohanják, sőt ettől tökösnek fog gondolni. Nekem meg például az tetszik a jobban, ha először csak barátkozni akarnak velem. De sose lehet tudni.

Azt csináld, ami számodra természetesebbnek tűnik, amelyik szituációban kevésbé izgulsz.

jún. 30. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Én legjobban annak örülnék, ha leírná a telefonszámát egy darab papírra, majd odaadná nekem. Munka közben jó lenne, ha nem zavarnád, mert más, ha egy-két kedves mondatot vált a vendégekkel, meg ha hosszan szeretnél vele cseverészni. Így meg eldöntheti, hogy ír-e neked egyáltalán, ha pedig igen, munka után beszélhettek, találkozhattok.

Mondd azt neki pár perc beszélgetés után, mielőtt hazamennél, hogy öröm egy ilyen csinos, kedves, értelemes stb. lánnyal beszélgetni, ha gondolod, nyugodtan írj rám. És odaadod neki a számod.

jún. 30. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
2-es, elsőnek nem ott találkoztam vele
tegnapelőtt 03:18
 7/7 A kérdező kommentje:
meg ez más helyzet volt, nem az a vendéglátós kötelező kedvesség
tegnapelőtt 03:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!