Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyire normális ha minden...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire normális ha minden az alvás körül forog?

Figyelt kérdés

Kell az alvás és pihenés ezzel nincs baj. Azzal se ha egy napot lustizik az ember és sokáig ágyban van.


Viszont nálunk minden akörül forog, hogy párom tudjon aludni. Ha úgy adódik se indulunk el korán mert ő álmos és hogy aludjon 10ig kb mert utána napokig nem tér észhez és csak az a téma hogy fáradt.


Ha úgy van például a munka után ( irodai )mennénk valahova ami körülbelül egy órás út lenne ő már nem vezet mert fáradt ( én nem vezethetek )


Semmiért nem kelne fel előbb csakhogy megcsinálja.


tegnapelőtt 17:47
 1/8 A kérdező kommentje:
Ha sok teendője van se kel előbb csak minimum 10, és mire neki kezd dél
tegnapelőtt 17:48
 2/8 anonim ***** válasza:
81%
Keress jobbat.
tegnapelőtt 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem nagyon. Ki kéne vizsgáltatnia magát. Sok minden lehet: apnoé, depresszió stb.
tegnapelőtt 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Az állandó fáradság adódhat betegségből vagy akár depresszióból is.

Ki kell vizsgáltatni orvosnál hogy miért fáradt (kivéve ha tudjátok az okát pl sokat dolgozik).

És ha pluszban még túlsúlyos is, az is lehet az állandó fáradság oka. De olyan is van aki az alvásba menekül csak ne kelljen foglalkoznia azokkal a dolgokkal amit a családtagok rátukmálnának (csak így van nyugalma).

tegnapelőtt 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
78%
Pontosan, minél kevesebbet van ébren, annál kevesebbet basztatod, bótos gyerek!
tegnapelőtt 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
48%
Teljesen normális. Neked a 10-ig alvás az késői? Én délelőtt fel sem kelek, ha nem muszáj. Nem vagyok se depressziós, se túlsúlyos, épp ellenkezőleg bomba formában vagyok és mindig kipihent, pont azért mert annyit alszom, amennyi jól esik. Mások is folyton dicsérnek, hogy hogy ki vagyok simulva. Ilyen párom lenne mint te, már nem lenne.
tegnapelőtt 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Munka után egy órát vezetni oda, egyet vissza, egy olyan program miatt, ami nem is érdekli? Viccelsz?


Eddig te nem akartál vele semmit csinálni. Most már ő nem akar. Ezen az se vàltoztat, ha naponta cseszteted miatta. Sőt!

tegnapelőtt 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
0%
Menjen el dokihoz megvizsgáltatni magát.
tegnap 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!