Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak? Bele zavarodtam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak? Bele zavarodtam már ebbe az egészbe...

Figyelt kérdés

Pár hónappal ezelőtt meg ismerkedtem egy helyes sráccal, tök jól és szépen alakult minden.

Randiztunk is már párszor.

De tegnap mikor kint sétáltunk a parkban, megcsókolt én nem utasítottam vissza hanem folytattam. Utánna meg elmondta hogy ő biológiailag LÁNY.

Mielőtt bármi mást mondott volna, otthagytam, le tiltottam mindenhol.

Hiányzik, de ha belegondolok, elundorodok az egésztől.

Miért nem mondta az elején hogy ő egy lány?

Miért várt ezzel hónapokig higy elmondja?

Nem vagyok homofób, de ez már nekem sok.

Én meg teljesen hetero vagyok, és nem leszbikus meg társai...



jún. 28. 21:10
 1/8 anonim ***** válasza:
14%
Nem tehetsz mást, ki kell nyalnod a seggét. Szivesen.
jún. 28. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
34%
Ezt a sztorit teljesen elhittem.
jún. 28. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
86%
Nem mondjuk, hogy kamu. Ismerek több ilyen embert és tényleg nehéz nekik. Ha az elején elmondja, akkor nem áll vele szóba a kérdező. Ez az ok.
jún. 29. 05:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg azért nem mondta el, mert senki sem akarja a kellemetlen dolgokat előhozni az első randikon. Először próbál jó színben feltűnni. Ha undorodsz attól, hogy megérintsd, akkor nincs mit tenni, de mi miatt hiányzik? Talán jobb lett volna megírni az érzéseid letiltás helyett és megbeszélni vele. Talán azért titkolózik olyan sokáig, mert mások is így reagálnak és valószínűleg neki sem könnyű ezt elviselni.
jún. 29. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
67%
Nem illetek össze, lépj túl. Biztos fogsz találni egy megfelelő párt :)
jún. 29. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Arra számított, hogy egy kis idő után jobban kezeled és nem ilyen "embertelenül" tűnsz el. Gondolj bele, hogy nagyon nehéz lehet neki. Egyébként v.sz.l. átalakítás előtt is állna, ha meg tudja tenni külföldön. Ha ez így van, akkor nem válsz tőle leszbikussá. Tisztázhattad volna vele a pontos körülményeit a ghosting-olás helyett. Persze ha nem alakítja át magát és nem tudod elfogadni a szexben, az teljesen érthető. De ez továbbra is tisztázható lenne emberileg!
jún. 29. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Abba is gondoljunk bele, hogy valakinek pedig el kéne fogadnia és együtt kell lennie vele. Mi van, ha pont te lennél? :-)
jún. 29. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ezt az elején el kellett volna mondania, mert ez nem egy elenyésző tényező. De meg kell értened, hogy ő is szeretne egy társat maga mellé, viszont neki sokkal nehezebb találni, mint neked. Kevés ember fogadja el és kevés embernek fér bele ez egy kapcsolatba. A reakciód miután a tudtodra adta, hogy mi a szitu, nem volt helyes. Ugyanakkor megértem, hogy sokkolt vagy átverve érezted magadat. Ha az elején őszinte akkor ebből ha kapcsolat nem is, de egy jó barátság lehetett volna. Tisztázásképp én írnék neki, de te tudod…
jún. 30. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!