Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért fogadják a nők az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért fogadják a nők az elutasítást nehezebben mint a férfiak?

Figyelt kérdés

Ennek a valós mivoltát bizonyítani is kár mert ez a 36 évem alatt mindig is így volt, előfordult viszonylag sokszor hogy én utasítottam vissza egy nő probálkozását legyen az futónak megbeszélt összejárogatás után pl elkezdett érezni valamit és amikor közöltem persze korrektül és egyértelmüen hogy nekem ez ennyi és nem több akkor borzasztóan rosszul viselte de ezt mondjuk megértem valahol mert az érzelmek durva dolgok, viszont nyaranként főleg fesztiválszezon idején itt ott előfordul hogy 1/1 be elutasítok valakit még szex re is és gyilkolni lehetne azokkal a reakciókkal amiket utána kapok, nekünk férfiaknak is van hülyeségünk ez tény de ezt a részét mi sokkal jobban kezeljük és nem változunk át a bepróbálkozós szerepből utána egyből a legnagyobb ellenséggé.


A NEM az NEM mind 2 fél számára ugyan azt jelenti és szerintem ezt még ha kellemetlen is de el kell fogadni nem pedig drámázni rajta.


jún. 27. 20:54
 1/10 anonim ***** válasza:
41%

Tul sokat hisznek magukrol.

Vannak akiket házas pasik pattintanak le hát agyon tudnák verni a feleségét is.

Megkeseredett emberek.

Minden gyerekes elhagyott no is már egy sakál. A huszasok meg már k-ba is átmennek csak szedje máe őket fel vki végre.

jún. 27. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
61%
Kapuzárásosak hogy nem kelnek el.
jún. 27. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
23%
Mert annyira alsókategóriás pasi vagy, hogy egyrészt meglepődnek, hogy még te is elhajtod őket, másrészt meg kizárólag gázos nőket vagy képes bevonzani, akik képtelenek felnőtt módon viselkedni (ellentétben azokkal a nőkkel, akik észre se vesznek téged)
jún. 27. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

3/


Miből gondolod hogy alsokategoriás vagyok? Borzasztóan szeretem amikor kritikát kapok és lehet hogy ez az én defektem de ha meg tudod magyarázni akkor én el is fogom fogadni. (amúgy nem tartom magam jónak sokkal jobbakat látok de sokkal rosszabbakat is ehhez mérten állok is mindenhez hozzá)

jún. 27. 21:23
 5/10 anonim ***** válasza:
57%
Nos, ti már jó párszor találkozattok, szexeltetek. A pasik meg idegenek nők visszautasítás vannak kiakadva.
jún. 27. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
81%

"és nem változunk át a bepróbálkozós szerepből utána egyből a legnagyobb ellenséggé."


Haha, te lehet hogy nem, de nagyon sokan igen. És nem csak ellenséggé, hanem fenyegető zaklatóvá válnak sokan.

jún. 27. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
68%
Kinyomják a szemedet, ha elutasítod őket? Megölnek?
jún. 27. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell osszejarogatni,és társai.Csak komolyat dugja meg probléma megoldva.
jún. 27. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Hány pasit utasítottál eddig el?

Ritka az, aki jól kezeli az elutasítást, mindegy milyen nemű, mert mindenkinek rosszul esik. A férfiak is ugyanolyan cifrán tudnak reagálni, még a sima netes lekoptatásra is, hát még élőben. Ne magadból indulj ki, az kevés egy reális statisztikához.

jún. 27. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Atlagban nok jobban mutatjak, hogy ereznek. Ferfiaknal viszont jobban elofordul az alattomban dulo-fulo, esetleg stalkerre, esetleg gyilkossa valo tipus.
jún. 28. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!