Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak, csak azt a nőt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, csak azt a nőt véditek meg, aki iránt legalább szexuális vágyat éreztek, vagy normális emberi viselkedés csak?

Figyelt kérdés

Tegnap egy megbeszélés közben elég durván szólt rám a főnök, hogy valamit nagyon gyorsan csináljak ott meg, mert ennek még a héten meg kell oldódnia. Teljesen véletlen elgépeltem a megrendelő nevét, de tényleg csak elütés volt. És amikor meglátta, akkor elég durván beszélt, konkrétan inkompetens bigének nevezett, és hasonló kifejezetten arra irányuló megjegyzések, hogy nő vagyok. Még viszonylag új vagyok, és a csapatban csak férfiak vannak rajtam kívül. A mellettem ülő kolléga a védelmemre kelt, és megmondta a főnöknek, hogy nem beszélhet velem így, és hogy ez csak egy emberi hiba, mindenki csinált már ilyet, gyorsabban ki lehet javítani, mint ez a dráma amit levágott. Majd az asztal alatt megfogta a remegő kezem, és kedvesen rám mosolygott és megkérdezte, hogy elveheti-e kicsit a gépem, hogy írjon egy e-mailt, és kijavítsa a dolgot. Mondtam, hogy persze. Amikor kimentünk a tárgyalóból a konyhában mosolyogva odajött hozzám, és mondta, hogy nyugodjak meg, ez mindenkivel megesik, főleg ha remeg a keze. (😅) Majd viccesen megjegyezte, hogy az a baj, hogy inkább a főnök az inkompetens, mégis mindünknél jobban keres, és ő is tudja, hogy ez a helyzet, emiatt próbálja az erejét fitogtatni, de ezt sz@rjam le. Én megköszöntem, ő meg azt mondta, hogy “igazán semmiség”, és megint mosolygott.

Az egész helyzet olyan furcsa volt nekem, mármint az nagyon jól esett, hogy megvédett, és lehet kedves kolléga, de a kézfogás, meg a bensőséges mosolyok, nem tudom… (Én csak 21 vagyok, ez a férfi 27 ha jól tudom)



jún. 22. 17:54
 1/10 anonim ***** válasza:
76%
A mosoly mögé re gondolsz többet. De a kézfogás is szerintem csak azért volt mert látta mennyire remegsz.
jún. 22. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 Noren1989 ***** válasza:
35%

Csak erről az esetről beszéljünk.


Gavallérok a mai vilàgban màr egy kihalt faj. És igen, jopofizni, kedveskedni, majd farkalni akar baràtunk.

jún. 22. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
82%
De ez nem zárja ki, hogy esetleg tetszel is neki. De szerintem egy jóérzésű ember azért közbeszólt volna.
jún. 22. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
15%
Jó kis love story, de az, hogy erre az egészre nem azonnali hatályú felmondással és feljelentéssel reagáltál, az azért téged minősít. És akkor hisztizünk az ukránok meg a filippínók miatt?
jún. 22. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 Noren1989 ***** válasza:

#4, mit szívsz?


Tudsz küldeni?

6728, Szeged....

jún. 22. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
18%
Hát nem tudom a főnök milyen lehet, de ha egy takonydarab 27 éves így ki meri oktatni, mondjon az bármit is, nem túl hihető.
jún. 22. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
55%
És a takonydarab főnök hogy mer így beszélni egy másik emberrel?
jún. 22. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Hát magamból kiindulva én nem szoktam bejönni a paliknak semmilyen szinten, és nem is védtek meg soha mikor olyan helyzetbe kerültem, hogy meg kellett/lehetett volna védeni. Szóval szerintem bejössz neki.
jún. 22. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
79%
#8 mondjuk ez nem téged minősít, hanem a társaságodban lévő pasik voltak suttyók vagy nyomik.
jún. 22. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
54%
Ezt férfija válogatja. A normális férfiak mindenkit, a f...agyúak csak azt, akit meg akarnak dönteni.
jún. 23. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!