Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak h elfelejtsem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak h elfelejtsem?

Figyelt kérdés
Annyira elegem van abból h egyes fiúk játszadoznak velem aztán amikor már nekem is bejönnek rácuppanak egy másik lányra aztán szépen pofára ejtenek :@@@ Már túl vagyok az önsanyargatáson és már baromira ideges vagyok...Mit csináljak h kiverjem a fejemből őt, keressek vki mást? 16/L
2010. okt. 30. 19:23
 1/8 anonim ***** válasza:
Keress meg engem, és minden eddigi pasit elfelejtesz :)
2010. okt. 30. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

"játszadoznak velem"

Azért teszik ezt, mert hülyéket fogsz ki és hagyod, hogy játszanak veled!


"Mit csináljak h kiverjem a fejemből őt, keressek vki mást?"

Ne menekülj még egy hülye karjaiba! Várj egy kicsit! Először ismerd meg alaposan azt, akivel összejössz!

2010. okt. 30. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Oké, igaz lehet h inkább nekem kéne változtatnom de akkoris utálom az egész szitut h mindig szívok :Á
2010. okt. 30. 19:35
 4/8 anonim ***** válasza:

Mennyi idő alatt szoktál összejönni valakivel és kb meddig szokott tartani a kapcsolat? Miért szoktál összejönni valakivel? Külső, belső, egyéb?


Megértem, hogy rossz és sajnálom.:(

Egyébként milyen vagy?? Szép vagy?? És belsőleg?

2010. okt. 30. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
még igazából sosem volt pasim szal nemvágom a témát, hát aztmondják szép vagyok meg cuki meg ilyenek, tudok fiúkkal is hülyülni de azzal a sráccal nemtudtam sosem mert totál zavarban voltam és leblokkoltama közelében nemtudtam jófejeskedni és lehet h ő meg feladta a próbálkozást és mással kezd ki...
2010. okt. 30. 20:01
 6/8 anonim ***** válasza:

Szóval nem szokott veled játszani senki sem:SS

Életedben nem volt még pasid, de pont aki bejött neked ráhajtott egy másik lányra, mert te nem mutatál ki neki semmi pozitívat! Igaz? Szerintem nem játszadozik itt veled senki sem és főleg nem többen! Miért kell szídni a pasikat, mert te elrontol valamit?

Ne idegeskedj, inkább változz meg egy picit és lazíts!

2010. okt. 30. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ha a fiúnak már van más barátnője, akkor őt felejtsd el, max barátja lehetsz... Keress mást, de csak olyat, akibe szerelmes vagy és aki viszont szeret téged, akivel jól el tudsz lenni!
2010. okt. 30. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Am. nincs neki barátnője :P de van benne vmi mert mindent túlkomplikálok:SS
2010. okt. 30. 22:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!