Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az exemnek ilyen csodás élete...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az exemnek ilyen csodás élete lenne?

Figyelt kérdés

Nem érzek már iránta semmit. Nem szoktam nézegetni, de ma megnéztem az adatlapját. Látom, hogy milyen boldog a feleségével, és a gyerekükkel. A felesége minden alkalommal posztol valamit, amiben leírja, hogy mennyire szereti, és milyen csodálatos, hogy ilyen párja van, aki mindenben megértő, és hogy mindenben számíthatnak rá a gyerekkel. Szó szerint nyáladzik az exemnek a social média-ban.

Bezzeg engem meg állandóan átvert, kihasznált. Pedig mikor együtt voltunk, akkor nekem adta elő, hogy mennyire szeret, meg hogy sose szeretett így senkit, mint engem, hát persze.

Ezt a nőt rögtön teherbe is ejtette, és össze is házasodtak 2 hónap után. Szakításunk után rá egy fél évre jöttek össze, biztos semmit nem jelentettem neki, ha már mással ilyen komoly lépésre szánta el magát.

Ennek már 2 éve, nekem is lett nagy nehezen párom, de még mi csak össze sem házasodtunk idáig, bár gyerekünk sincs még. De már az exem úgy is lekörözött, mert neki meg már mindene megvan, és ezt a nőt is tuti nem hagyja ott gyerekkel.


jún. 19. 11:40
 1/10 anonim ***** válasza:
93%
Neked mániád hetente, kéthetente szóról szóra ugyanazt a kérdést kiírni?
jún. 19. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
90%
Nem lehetsz annyira hülye, hogy szó szerint veszed, amiket emberek kinyáladzanak a feededre. Most vagy az van, hogy ez egy manipulatív kerdés, pontosan tudod, hogy ezek a posztok sosem őszinték es nem lehet belőlük a valóságot megtudni, es csak élveznéd olvasni a sok teged megerősítő véleményt, hogy az exednek igenis biztos szar, mert akik fb-on nyünyörögnek, azok úgyis mindig csak konpenzálnak; vagy pedig tényleg ilyen buta vagy. Nem is tudom, melyik a rosszabb.
jún. 19. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem éreznél iránta semmit, akkor pont nem érdekelne, hogy a felesége mit posztol, mit csinálnak. Tiltsd le mindkettőt! Nem is értem miért vergődsz. Elvileg van párod. Mi lenne, ha azt az energiát amit az exed és a nejébe ölsz, mondjuk a párodra fordítanád? Akkor lehet el is venne és gyereket is vállalna veled.
jún. 19. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Amit az emberek kiraknak közösségi felületekre annak a fele sem igaz a valóságban.

Rögtön tehetbe ejtette ergó az esküvő is valamennyire kényszerű volt véleményem szerint.

jún. 19. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Te sem vagy normális, ha ezt komolyan veszed.

Adott egy pasi, akinek besikerült egy két hónapos "kapcsolatba" egy felcsinált barátnő, úgyhogy ha tetszik, ha nem, neki már lefőtt a kv, megpróbálhatja kihozni abból a legtöbbet, amije van :S Valószínűleg nincs ott minden rendben, ha az lenne, akkor nem a vilgának akarná a nő mutogatni a szerencséjét...A nő is önigazolásokat keres, mert mielőtt megismerte volna a kedvesét, már le is cövekelt vele egy életre; persze, hogy kell a megerősítés, hogy milyen csodás minden! Ha elég sokat mondogatja, és posztolgatja, akkor a végén még maga is elhiszi...

Ezt irigyled annyira?

jún. 19. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

• Nem tudhatjuk, hogy akkor abban a helyzetben tényleg nem érezte-e úgy... Mindenki a jelenlegi hosszabb kapcsolatával érzi azt, hogy mennyire jobb az előzőnél. Aztán jöhet a koppanás.


• Nem tudhatjuk, hogy pontosan mit érez és mik a szándékai vele. Egyrészről lehet, hogy beleesett ebbe a csapdába és nem tud kimászni. Lehetséges, hogy csak a nő érzi így és képmutatás. Az is lehet, hogy a nő is csak hazudik felszínes képmutatással. Lehetséges, hogy a férfi meg tudott változni érte és a gyerekért. Talán a család változtatta meg. Én egyben vagyok biztos: gyerek - "normális esetben" - nem jön véletlenül két emberhez. El kell fogadni, hogy így kellett lennie. Van egy lánybarátom, akinél szintén nagyon gyorsan "rejtélyesen" becsúszott. Bár a kapcsolatuk tönkrement volna a férfi halála nélkül is, de egészen addig nagy szerelem volt és a két fiú kettejükhöz akart jönni.


• Ha jó az új kapcsolat, akkor rohadtul le kéne tojni az exet!

jún. 19. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

6+

Illetve mindenkinek más az életútja és annak ritmusa úgyszólván. Ő ezt kapta valamiért. Az már ne érdekeljen senkit, hogy képmutatás zajlik vagy tényleg megváltozott. Ha megváltozott, akkor meg kellett változnia miattuk és már nem az előző kapcsolat miatt. Mivel itt is lett másik kapcsolat, az életutak ezt lezárták, a személynek is le kell zárnia!

jún. 19. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
59%
Gyere velem nyaralni kérdező, aztán majd te is posztolsz jó képeket amit nézegethetnek.
jún. 19. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
71%
1. Igen, mert kapja a "amit a neten látsz nem a valóság, teherbe ejtette, csak kényszerből vette el" válaszokat, és ez megnyugtatja...
jún. 20. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ha nem érzel már iránta semmit, minek nézegeted? Ha nem követnéd folyamatosan, már régen elfelejtetted volna. Ha már nekünk hazudsz is, legalább magadnak ne hazudj!
jún. 20. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!