Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan szerezheti vissza az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan szerezheti vissza az önbizalmát az akit egész életében bántottak a nők?

Figyelt kérdés
jún. 18. 12:04
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Amikor volt önbizalma, azt hogy szerezte?
jún. 18. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Az élet más oldalaira összpontosít, amikben sikeres; munka, tanulmányok, hobbik, utazások, családi és baráti körök.
jún. 18. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
85%

Jaj...Mindig csak a nők bántják a férfiakat, fordítva nem igaz sem az, hogy azonos nemű teszi. XD


Na ezért nem lesz soha nőd, ezért fogsz szenvedni. Gyűlölöd a nőket. Ilyen ember mit akar elérni önbizalmat? Nem fog tudni.

jún. 18. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Mi ez a hülyeség? Hát engem nem bántott egy pasi sem csak sok nő... Ebből hogy jön ide ez a férfi gyűlölő duma?
jún. 18. 12:59
 5/11 A kérdező kommentje:
Ezért nincs senkid mert folyamatosan a férfiakat szidod akik semmit nem ártottak neked
jún. 18. 13:00
 6/11 anonim ***** válasza:
81%
5, cseréld ki a nemeket a mondatodban, és megválaszoltad a kérdésed.
jún. 18. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Nemm tudom hogy jönnek ide a femináci férfi gyűlölő emberek, az én önbizalmat a nők vették el.... Most akkor ide kell jönni vergődni hogy a férfiak így meg ugy? Nem ez volt a kérdés! Menjetek a pridera tüntetni
jún. 18. 13:05
 8/11 anonim ***** válasza:
Hogy vették el?
jún. 18. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Nagyon sok bántással hogy mennyire ronda vagyok
jún. 18. 17:29
 10/11 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom, én magam körül mindig azt láttam, hogy a ronda pasikat is a tenyerükön hordozzák a csajok. Talán azt tudom elképzelni, hogy túl nagy egóval mész oda a csajokhoz és így akarnak helyrerakni.
jún. 18. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!