Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak? VALAKI TUD...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak? VALAKI TUD SEGÍTENI FONTOS?

Figyelt kérdés

van 1 csaj a suliban aki egyfoyltában bámul, és ha észreveszem akkor nem néz semerre, csak is bámul tovább a szemembe. haverjaim már sokszor mondták h néz. de igyekszem ugytenni mintha nem zavarna/érdekelne. mert a csaj azthiszi h tetszik nekem ( a kedves kis barátnői által) pedig annyit mondtam rá csak h jó a segge meg annyira nem rossz (bartánői azt mondták neki) de am tetszi kicsit de nem akarok tőle semmit. h derítsem ki h mitakar tőlem a csaj?? vagy mit csináljak??

PLS HELPME!! 15/f a csajmeg 16 éves


2010. okt. 30. 16:21
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerinted mit akarhat????? Ne nézz rá, ha nem tetszik és nem akarsz tőle semmit.
2010. okt. 30. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
mit akarsz? nézz rá és mond meg neki hogy akarsz e valamit vagy nem ennyi
2010. okt. 30. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szerintem menj oda, tisztázd vele a dolgot, vagy ha nem akarsz akkor egyik haverodat küldjed oda .

16/f

2010. nov. 1. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
valszeg ezlesz de énmegyek oda
2010. nov. 2. 17:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!