Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Foglalt férfi csak unaloműzésb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Foglalt férfi csak unaloműzésből nézeget más nőt munkahelyen vagy mert van szándéka félrelépni?

Figyelt kérdés
Mert ha nincs szándékában, akkor miért úgy csinálja, hogy a nő ezt észrevegye? Ez lehet csak szórakozás, unaloműzés neki és közben nem érdekli ha a nő ezt észreveszi?
jún. 16. 18:40
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Foglalt férfi bármiért nézegethet egy nőt, az akkor derül ki ha elmondja, vagy nem mondja. Általában az,hogy megnéz valakit még nem jelenti azt,hogy ettől többet is szeretne. De még az is lehet,hogy igen, és felméri a reakcióból vevő-e a másik egy flörtre.
jún. 16. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Szóval lennél szerető? Ez aztán wow. 🤡
jún. 16. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha van szàndéka félrelépni,azt elég egyértelműen jelezni fogja szerintem, Drágám.
jún. 16. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Értem, ezen a ponton tehát csak feltérképezi a lehetőségeket.
jún. 16. 23:40
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Engem is nézeget egy házas férfi. Ennyi a sztori, nem megy tovább, én pedig nem igazán viszonzom, mióta tudom, hogy házas. Hűséget esküdött, nem vakságot.
jún. 17. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Nincs szándéka félrelépni, hiába igyekszel.
jún. 17. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Az, hogy néz téged az nagyon kevés. Simán lehet, hogy viszonozza mert te bámulsz rá mint a borjú az új kapura és nem érti mit akarsz, sőt lehet előre felkészül lelkiekben ha netán kezdeményeznél nála arra, hogy elutasítson minél szebben.

De mégha tetszel is neki az semmi, mások is tetszenek neki. Hűséget fogadott és nem vakságot. Ne éld magad bele a semmibe.

jún. 21. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!