Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Bejövök neki vagy nem jövök...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bejövök neki vagy nem jövök be neki?

Figyelt kérdés

ven a suliba egy fiú naon tetszik és sokat van körülöttem ha velem vagy rólam besz csillog a szeme amikor kiengedtem a hajam tátott szájal nézett....


szerintetek van esélyem nálla?


bejövök neki:) vagy nem jövök be neki :( ???


help lányok


2010. okt. 30. 14:57
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
Ő a csillagszemű juhász.
2010. okt. 30. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
0%
Hát vagy bejössz neki vagy nem jössz be neki..:/
2010. okt. 30. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
62%

Akármelyik elképzelhető.

Lehet azért maradt nyitva a szája, mert szállt a korpa mikor kiengedted a hajad, és gondolta egy kis potya kaja. :D:D


Neeem, szerintem bejössz neki. :)

2010. okt. 30. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
62%
Szerintem is mindenképpen bejössz neki...
2010. okt. 30. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
köci a váloszokat
2010. okt. 30. 16:53
 6/6 anonim ***** válasza:
Az a probléma, hogy jó lenne tudni, hány éves vagy! Na mindegy... Tudod, mikor az ember egy ilyen kérdést feltesz, mindig csak a pozitív(nak látszó) dolgokat írja le, de a negatívakat nem! Viszont egy valamit elárulok: ha bejösz nála, akkor mondani fogja! Ha pedig nem, akkor nem fogja! Szóval ha eddig nem mondta, akkor biztosan szépnek tart, de kétlem, hogy akar is tőled valamit! Magyarul: ne reménykedj!
2010. nov. 7. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!